GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2021 11:53   Güncelleme : 07-02-2021 11:53

Mobil Uygulaması ve Monoli Özellikleri

Monoli uygulaması ile birlikte WhatsApp uygulama içerikleri ile tanışma imkânına ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulaması ve Monoli Özellikleri

Monoli uygulaması ile birlikte WhatsApp uygulama içerikleri ile tanışma imkânına ulaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizi oluşturan aile, çocuklarınız, arkadaş, sevgili ve diğer kişilerden merak ettiklerinizin, uygulama içinde ne kadar süre kaldıklarını ve saatlerini detaylarıyla birlikte görebilme imkânına kavuşuyorsunuz.

Merak etiğiniz kişilerin uygulamayı indirip indirmediği önem taşımazken uygulamanın sadece sizde olması da yeterli olacaktır. Aynı zamanda güvenli bir içeriğe sahip olan Monoli uygulamasıyla beraber 7/24 destek şansına da sahipsiniz.

Monoli İle Elde Ettikleriniz Nelerdir?

Anlık bildirimler sayesinde arkadaşlarınız veya çocuklarınızı yakından takip edebiliyorsunuz. Tamamen güvenli imkânlar sunmasının yanında karşınızdaki kişiler takip edildiğinin farkında olmazlar. Bu özellik ise birçok kişi tarafından ilgi çekici bir boyut kazanmasına yardımcı olmuştur.

WhatsApp takip uygulamalarıyla beraber bildirimler sayesinde anlık olarak takipte kalabilir ve takip ettiğiniz kişilerin, sohbet penceresini açmış olursanız o an içerisinde online olduğunu siz de görebilirsiniz. Gelen anlık bildirimler sayesinde ise her defasında WhatsApp uygulamasına girmenize gerek kalmaz. Bildirimlerin doğruluk düzeyinin %100 doğru olduğu tespit edilmiştir.

Monoli Uygulaması İşlem Basamakları

Monoli uygulaması ile birlikte günlük ve haftalık raporlara erişme imkânına sahip olursunuz. Uygulamadan edineceğiniz bir diğer detay ise e-posta şeklinde pdf biçiminde indirme imkânına sahip olacağınızdır. Böylece elde ettiğiniz verileri de depolayabilme ayrıcalığı da elde etmiş olursunuz. Eğer sürekli olarak bildirimlere bakma imkânınız olmuyorsa toplu bir şekilde dosyalara bakma imkânı da elde edebilirsiniz. Bu hizmetlerden yararlanmak için Monoli sitesini ziyaret edebilirsiniz.