Miyavv Dünyası

Sunmuş oldukları sistem ile kedilerin tüm yemek ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanan paketler ön plana çıkmaktadır.

Miyavv Dünyası
Miyavv Dünyası Yeni Kalem

Sunmuş oldukları sistem ile kedilerin tüm yemek ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanan paketler ön plana çıkmaktadır. Paket içeriklerini kedinizin sürekli yediği marka doğrultusunda bulacağınız miyavv paketleri ucuz kedi maması konseptinde aylık olarak ihtiyacı kadar gönderilmektedir. Ayrıca hazırlanan paketler firmanın veteriner kontrolünden geçerek kutu haline gelmektedir. Paketlerin içerisinde bulunan tüm ürünler orijinal ambalajları ile hazırlanmaktadır. Royal Canin markası hariç diğer tüm paketlerin içerisinde 1,5 kg kuru mama ve 5 lt kedi kumu bulunmaktadır. Royal Canin markasının orijinal ambalajı ise 2 kg.’dır.

Aylık sabit olarak paket içeriğinde yer alan kuru mama ve kedi kumu dışında farklı konseptlerde 2 adet yaş mama ilave edilir. Tüm bunların yanında oyuncak, pet aksesuar ya da hijyenik ürünler de eklenerek toplamda paket içeriğinde her ay mutlaka altı adet farklı ürün konulur. Miyavv sitesi tarafından ücretsiz kargo seçeneği ile bu ürünler her ay aynı tarihte size ulaştırılır.

Kedinizin En Sevdiği Mama Hangisi

Kedinizin sürekli olarak yediği markalar doğrultusunda miyavv paketleri hazırlanmaktadır. Sizin kedni belirleyeceğiniz markalı mama, kedi kumu ve 4’lü yan ürünlerden oluşan Plüton kutusunu seçtiğinizde ve 5 aylık bir abonelik seçtiğinizde günümüz koşulları fiyatları ile beş ay boyunca size gelmeye devam edecektir. Yani ilk aldığınız ay Plüton kutusunu 109 TL’den aldı iseniz seçtiğiniz abonelik ayı beş ay ise her ay aynı tarihte kredi kartınızdan 109 TL çekilerek ürün size gönderilecektir. Böylelikle zamlardan da etkilenmemiş olacaksınız. Kedinizin aylık masrafının ne olduğunu da takip edebileceksiniz.

Kullandığınız kuru mama çeşitlerine göre hazırlanan lezzet kutuları içerisinde Jüpiter kutusunu seçerseniz bu içerikte yine istediğiniz kuru mamayı seçme şansınız bulunmaktadır. Şayet kedi kumu kullanmıyor iseniz bunu firma temsilcilerine ilettiğinizde onun yerine yaş mama gönderimi yapılabilir. Mars kutusunun içeriğinde bulunan Proplan ya da Advance marka olarak seçim yapacağınız kuru mama seçeneği de alternatifleriniz arasında bulunmaktadır. Miyavv dünyası içerisinde aradığınız her markanın içeriğine sahip bir paket mutlaka bulacaksınız.

Sokaktaki Kedilerin Dostu

Miyavv sitesinden alacağınız her paket ürünü sayesinde sokakta evi ve ebeveyni olmayan kedi dostlarımıza da katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Alacağınız her kutu karşılığında bir kilo kedi maması sokak kedilerine dağıtılıyor. Böylelikle sizin kediniz için aldığınız mama aslında sokaktaki yuvası olmayan kediler için büyük bir fayda oluyor. Ödemelerini kredi kartı ile internet sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz. Abonelik avantajlarının en önemli unsurlarından bir tanesi fiyat artışlarından etkilenmemeniz oluyor. Seçtiğiniz abonelik ayı boyunca aynı fiyattan ürünler kapınıza kadar teslim ediliyor.

Tamamı ile kedilerin sağlıkları doğrultusunda veteriner hekimler tarafından hazırlanan paketler, kedinizin cinsi, kilosu ve yaşı ile orantılı olarak belirleniyor. Miyavv sitesini ziyaret ederek ürün çeşitlerini ve yapılan hizmet hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi