Erdoğan, seçim dönemindeki "Video" kozunu yeniden oynamaya başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün Meclis’teki konuşmasında “CHP belediyeciliğinin çöp, çukur, çamur ne olduğunu tekrar görelim.“ diyerek CHP’li belediyelere ait bölgelerde yaşanan aksaklıklara ait görüntüleri izletmesi, akıllara 31 mart yerel seçimleri öncesi meydanlarda yaptığı konuşmaları getirdi.

Erdoğan, seçim dönemindeki
Erdoğan, seçim dönemindeki

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Gündeme dair birçok konuyu değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından en dikkat çekeni ise belediyelerle ilgili bölüm oldu.

İZMİR'DEKİ SEL FELAKETİNİ HATIRLATTI

İzmir'de sağanak yağış sonucu meydana gelen sel felaketi ile ilgili haberler üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Geçtiğimiz günlerde İzmir'deki yağışlar sonucu yaşanan sel felaketi ile ilgili bir habere benim de gözüm ilişti. CHP Genel Başkanı'na bir esnaf 'Altyapı İzmir'de bitik. Sizden ricam ediyorum, burada 35 senedir CHP var, lütfen bu altyapıyı düzeltin' diyor. Aklıma bu vatandaşımız kimi kimi şikayet ediyor düşünmedim değil. İzmir'in hali ortada, 35 yıldır sizde. Altyapı için bir şey yapmaz mı? İzmir tüm altyapısıyla çökmüş vaziyette. Siz ne yapıyorsunuz? Suyunuz yoktu, biz DSİ'ye verdiğim talimatla biz getirdik. Halk benim halkım. Biz onları susuz bırakamayız. Büyükşehirler suyu kendisi temin etmek zorundadır. İzmir'de böyle bir şey söz konusu değil." ifadelerini kullandı.

"BİZİ İZLEYEN MİLLETİM DE SEYRETSİN"

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının devamında "Geçmişten bugüne, bu manzaraların bir kısmını hep birlikte seyredelim. Ekranları başında bizi izleyen milletim de seyretsin. Ve bu CHP belediyeciliğinin, çöp, çukur, çamur ne olduğunu tekrar görelim." diyerek CHP'li belediyelerin yönetimindeki illerde yaşanan olumsuzluklara ait görüntüleri paylaştı. Ardından ise salonda AK Partili belediyelerdeki durumu gösteren bir video izlendi.

SEÇİM DÖNEMİNDE DE BU KOZU KULLANMIŞTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın parti grubunda CHP'li belediyelerin yönetiminde olan şehirlerdeki aksaklıklara ait videoyu izletmesi akıllara 31 Mart yerel seçimleri öncesi yaşanan süreci getirdi. Hatırlanacağı üzere Erdoğan, o süreçte de seçim meydanlarında toplanan kalabalığa CHP'li belediyelerin yönetimindeki kentlerde yaşanan olumsuzlukların yer aldığı videoları izletiyordu.

Erdoğan, seçim dönemindeki Video kozunu yeniden oynamaya başladı
Erdoğan seçim dönemindeki “Video“ kozunu yeniden oynamaya başladı - Son Dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi