Ancak Şimdiye Kadarki Bütün Şampiyona Yarışlarını İzledim

Orada son derece hızlı sürücüler var. Oldukça zor ve rekabet dolu olacak. Ancak şimdiye kadarki bütün şampiyona yarışlarını izledim ve son derece eğlenceli görünüyor.” dedi.

Ancak Şimdiye Kadarki Bütün Şampiyona Yarışlarını İzledim
Ancak Şimdiye Kadarki Bütün Şampiyona Yarışlarını İzledim Yeni Kalem

 

Orada son derece hızlı sürücüler var. Oldukça zor ve rekabet dolu olacak. Ancak şimdiye kadarki bütün şampiyona yarışlarını izledim ve son derece eğlenceli görünüyor.” dedi. Kasımpaşa, ortalama 40 günlük aranın peşinden sahaya indi. Toplumsal uzaklık ve hijyenle alakalı bütün uyarıların öneme alındığı antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Antrenman dayanıklılık çalışmalarının peşinden meydana getirilen pas çalışmasıyla bitti. Lacivert-beyazlılar, yarın gerçekleştireceği antrenmanla çalışmalarına devam edecek. Geçen vakit bilgilendirmeler betamara sitesinde Aytemiz Alanyaspor’dan geçirme edilen Senegalli futbolcu ilk senesinde 30 resmi maça çıktı. Gassama’nın 2018-2019 sezonunda seçeneği ise kanat oyuncusu Tayfur oldu. Formayı kaptırmayan deneyli futbolcu istikrarlı gidişini bu vakit de sürdürdü.

Bugün ölümünün 1’inci senesi olan Josef Sural amacıyla Alanyaspor Kulübü bir anma töreni düzenledi. Korona virüs salgını sebebiyle kalabalık olmamasına özel gösterilen törene Alanya Belediyesi adına bununla birlikte Alanyaspor Kulüp Başkan Yardımcılarından Nazmi Yüksel ve Dış İlişkilerden Görevli Başkan Yardımcısı Enver Vural ile Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu katıldı. Dinek mevkiinde kazanın yaşandığı yerde meydana getirilen törende Sural’ın anısına kara çelenk bırakıldı. Alanya spor Kulübü Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel yapmış bulunduğu açıklamada, “Elim bir kaza neticesi geride bıraktığımız sene aramızdan ayrılan Sural’ı özlemle yad ediyoruz. Onu katiyen unutmayacağız ve vakitli kalbimizde yaşatacağız” dedi.

Site: https://betamara.net/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi