Ben Ne Öğrendiysem Şampiyonlukta Neler Yaşadıysam

Şöyle ki yapalım, bu şekilde yapalım, şunu yap, bunu yap, rahat ol gibisinden. Ben ne öğrendiysem, şampiyonlukta neler yaşadıysam onlara iletmeye çalışıyorum.

Ben Ne Öğrendiysem Şampiyonlukta Neler Yaşadıysam
Ben Ne Öğrendiysem Şampiyonlukta Neler Yaşadıysam Yeni Kalem

 

Şöyle ki yapalım, bu şekilde yapalım, şunu yap, bunu yap, rahat ol gibisinden. Ben ne öğrendiysem, şampiyonlukta neler yaşadıysam onlara iletmeye çalışıyorum. Ancak neticede sen ne kadar konuşursan konuş bir oyuncu maça nasıl konsantre olursa haftayı nasıl geçirirse maça o şekilde çıkıyor. Doğal ki destek olmaya çalışıyorum, ayrıntılar fashionbet adresinde bütün arkadaşlarımız oldukça iyi çalışıyor. Her yerde iyi konsantre olmak lazım. Konsantre de olmaz ve çalışmazsan da her yerde zorlanırsın da bunu da her insanın bilmesi lazım. Sen baş olarak hazır değilsen başarı göstermiş olamazsın.

Bunu her sene her yerde yaptım. Ben de hep maksimum idmanlar yaptım, ekstralar yaptım. Sonuçta ne kadar da oldukça çalışırsan da o denli sahada iyi oluyorsun. Buna inanıyorum. Oldukça iyi bir performans gösterdim. Bunun oldukça nedeni var aslen. Eğer bir hoca bana güveniyorsa, o itimattı bana veriyorsa ben de daha oldukça ön plana çıkmaya başlıyorum. O vakitim hakikaten oldukça iyi oynadım. Bir de o vakitim oldukça önemli bulunan 4’üncü yıldızı taktığımız amacıyla o vakitim daha oldukça hatırlanıyor. O vakitim bütün ekip olarak oldukça iyiydik. Genel olarak ve ekip içerisinde oldukça yüksek problemimiz olmadı. Bazı maçları hatırlıyorum taraftarımızdan da reaksiyon alıyorduk. Oldukça zor bir vakitti. Ekip olarak en oldukça forma giyen futbolcuydum ve katkı olarak da sanırım ilk sıradaydım.

Site: https://fashionbetgiris.net/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi