Kalitesi ile Her Yaştan Tercih Edilen Pubg

Bir sürü kişinin en çok talep gösterdiği oyunlar arasında pubg gelir. Oynama farkı gözetmeksizin her yaştan oyun sever tercih etmektedir.

Kalitesi ile Her Yaştan Tercih Edilen Pubg
Kalitesi ile Her Yaştan Tercih Edilen Pubg Yeni Kalem

Bir sürü kişinin en çok talep gösterdiği oyunlar arasında pubg gelir. Oynama farkı gözetmeksizin her yaştan oyun sever tercih etmektedir. Böylelikle kalitesiyle farkını ortaya koyan ve en çok sevilen oyunlar arasındadır. 2017 yılında piyasaya sürülmesiyle birçok beğeni alan oyun, her yaştan oyun severin talep göstermesini sağlar.  

Pubg şekilli nick tercihi ile farklı karakterlerde yapma imkânı da bulunur. Kalitesiyle piyasaya sürüldüğü yıldan beri her zaman tercih edilen ve Tekno Bilgi sitesinden çevrimiçi oynanan savaş oyunudur. Birçok kişi ile aynı anda çevrimiçi oynama imkânı bulunur. Bu sebeple de istenilen başarıyı yakalamaya devam eder. Kurgusu ve tasarımı ile dikkat çeken oyunlar arasındadır.

İzmir'im Kartı ile Şehir İçi Ulaşım Kolaylığı

İzmir'im Kartbir sürü kişi için her zaman kolaylık sağlayan bir karttır. Uygun fiyatta ulaşımı sağlayan ve içerisine ücret yatırılarak belediye otobüslerinde kullanım imkânı bulunur. Böylece vatandaşların beklentisini en iyi şekilde karşılamaya devam eder. İzmirim kart bakiye sorgulama şehir içi belediye otobüsleri içinde olan cihazlarda sorgulama yapılabilir.

İstenilen miktar ücret yatırılması ile de kullanımı şehir içinde oldukça yaygındır. Eshot bakiye sorgulama ise aynı şekilde olmaktadır. Eshot Genel Müdürlüğü tarafından sağlanan bir olanaktır. Bu şekilde İzmir'de yaşayan herkesin İzmir'im kart ile ulaşım sağlaması geniş alanda tercih edildiğini de gösterir. Merak edilen konuyla ilgili her zaman Tekno Bilgi sayfasından hizmet alabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi