Valorant Points Nasıl Kullanılır?

Valorant, LOL oyununun geliştirdiği bir FPS oyundur. Valorant Points ise Valorant mağazasında ajan, silah, kostüm almak için kullanılan sanal paradır.

Valorant Points Nasıl Kullanılır?
Valorant Points Nasıl Kullanılır? Yeni Kalem

Valorant, LOL oyununun geliştirdiği bir FPS oyundur. Valorant Points ise Valorant mağazasında ajan, silah, kostüm almak için kullanılan sanal paradır. Valorant vp alırken, mağaza içinden alacağınız ürünlerin kaç sanal para tutacağına göre alacağınız Valorant Point’ e karar verebilirsiniz. Ayrıca başka oyunlarda da kullanılan Riot Point yani RP, artık VP ile alınabiliyor.

Kod kullanarak alacağınız VP ile, oyunda yükselebilir ve kısa sürede rakiplerinizi geçebilirsiniz. Ayrıca VP satışı gerçekleştiren bazı alışveriş sitelerine girerek kolayca alım yapılabilir. Oynasana sitesinden de e-pin şifresi veya direkt VP paketleri edinebilirsiniz.  

Valorant Point Nasıl Yüklenir?

Valorant points yüklemek için ilk olarak Riot Games hesabınıza giriş yapın ve Valorant mağazasından açılan pencerede Valorant Points yazısına basın. Karşınıza gelen ekranda Riot Pin ve Kodlar seçeneğini seçili hale getirin ve aldığınız kodu girerek ve gönderin.  Herkese farklı uzunlukta gönderilen bu kodlar ile oyunda sanal para alınabiliyor. Online ödeme ile aldığınız şifre, oyundaki ilgili alana girildiğinde sanal para hesabınıza yüklenerek aktif edilir.

E-pin şifresi size SMS yoluyla aldığınız site tarafından iletilir ve bu şifreleri ücretsiz alabilmenin de yolları vardır. Güvenilir olduğundan emin olunmalıdır çünkü bazı şifreler hesabınızın kapanmasına sebep olabilir. Oyunun yönlendirdiği sayfalardaki kampanyalar veya Oynasana sitesindeki indirimlerle de alabileceğiniz VP sayesinde karakterinizi geliştirebilir, yeni başladıysanız diğer oyunculara kısa bir süre içinde yetişebilirsiniz.

Kaynak: https://oynasana.com/collections/valorant-points

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi