Rattan Bahçe Mobilyası

Doğal rattan Bursa bahçe mobilyası Avustralya, Afrika ve Asya'nın tropikal bölge yerlerinde yetişen yerel ağaçları çevreleyen mobilya türüdür.

Rattan Bahçe Mobilyası
Rattan Bahçe Mobilyası Yeni Kalem

Doğal rattan Bursa bahçe mobilyası Avustralya, Afrika ve Asya'nın tropikal bölge yerlerinde yetişen yerel ağaçları çevreleyen mobilya türüdür. Genellikle rattan mobilya türü örgü biçiminde örülen bir bahçe mobilyasıdır. Uzun zaman boyunca açık alanda muhafa edildiği taktirde güneş ışınları, sağanak yağmur, kar, don ve zorlu iklim koşullarında dayanıklı olmaz.

Rattan Malzeme Tercih Ediliyor Mu?

Zemin esnasında, üretim sırasında doğal ağaç kullanımının verdiği zorluk ve maliyet sebebi ile çok tercih edilmemeye başlamıştır. Bütün bu dayanıklılık, kalıcılık ve yüksek maliyet gibi zorluklardan dolayı üretici firmalar yeni alternatif arayışı içerisine girmiştir.

Doğal ve zarif görünümünü yitirmeden ihtiyaca cevap verecek bahçe mobilyası Bursa tasarımları geliştirmek için çalışma işlemlerine başlamıştır. Böyle bir ürün için Rain Garden sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Teak Bahçe Mobilyası

Genellikle teak bahçe mobilyası dış mekân yeri için kullanıma uygundur. Teak ağacının içerisinde minik yağ lekeleri bulunur. Bu durum sayesinde teak ağacı mevsim şartlarına uygun bir şekilde mevsim şartlarına karşı kurumadan dayanabilme özelliğine sahiptir. Dış mekân şartlarına uygun olmayan Bursa bahçe mobilyaları ürünleri kurur ve kolay bir şekilde kırılma yapar.

Ülkemize teak ağaçları genellikle Endonezya ve Burma'dan gelir. Teak ürünleri A, B ve C kalite olarak üç gruba ayrılır. Piyasada en yaygın olarak satılan ürün ise C kalite teak ağaç ürününden yapılan ürünlerdir. Teak ağacının kalitesi genellikle ağacın ömrü ile doğru orantılı olur. Bu yüzden kalitesi arttıkça teak ağacı daha da kıymetli olur. Böyle bir üründen faydalanmak isterseniz Rain Garden sitesinden hizmet alabilirsiniz

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi