Sanal Numara ile Onay Almak

İnternet üzerinden bir siteye üye olmak için mutlaka cep telefonu numarasından onay vermek gerekiyor.

Sanal Numara ile Onay Almak
Sanal Numara ile Onay Almak Yeni Kalem

İnternet üzerinden bir siteye üye olmak için mutlaka cep telefonu numarasından onay vermek gerekiyor. Bu durum ise bazı sitelere üye olurken sorun yaratıyor. Bazı sitelerin iletişim için kullanmış olduğumuz telefon numarasına sürekli reklam mesajı göndermesi rahatsız olmamıza sebep oluyor. Bu mesajlardan ve aramalardan kurtulmanın tek yolunu ise sanal numara kullanmak oluşturuyor.

Sanal numara sayesinde internet aboneliklerinde bu numara yazılıyor ve gelen mesaj ve aramalar bu numaraya geliyor. Böylelikle reklam mesajlarıyla uğraşmak zorunda kalınmıyor. Sms onay gerektiren tüm üyelik işlemleri tek kullanımlık telefon numaralarıyla kolayca yapılabiliyor.

SMS Onayı Nasıl Veriliyor?

Online ortamda bir siteye üye olmak istiyor fakat bu üyelik işlemini yaparken kendi telefon numaranızı kullanmak istemiyorsanız mobil onay vermek için Onay Al sitesine giriş yapabilirsiniz. Sitede tek kullanımlık numara satış işlemi yapılıyor. Dünyanın birçok ülkesine ait olan telefon numaraları sitede tek kullanımlık olarak satışa sunuluyor.

Nitelikli Hizmet Alabilmek

Bilmediği veya güvenilir olduğundan emin olmadığı bir siteye üye olmaları gereken kişiler siteden en nitelikli hizmeti alabiliyor. İnternette dolandırıcılık olayını da yok eden bu sistem hakkındaki tüm detayları siteden öğrenebilirsiniz.

 

İnternet ortamına abone olmak için kendi telefon numaranızı kullanmak istemiyorsanız siteden bilgi edinebilirsiniz. İnternet siteleri ile kendi telefon numaralarınızı paylaşmak istemediğinizde siteden tek kullanımlık telefon numarası alabilirsiniz. Online ortamlara SMS onayı vermek için Onay Al sitesine giriş yapabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi