Küçükçekmece’de Tam ve Yarı Zamanlı İş Fırsatları

Küçükçekmece, sanayi ve turizmin her geçen gün geliştiği İstanbul ilçeleri arasında yer alır. İlçede farklı sektörlere hizmet veren markaların genel merkezleri ve fabrikaları bulunur.

Küçükçekmece’de Tam ve Yarı Zamanlı İş Fırsatları
Küçükçekmece’de Tam ve Yarı Zamanlı İş Fırsatları Yeni Kalem

Küçükçekmece, sanayi ve turizmin her geçen gün geliştiği İstanbul ilçeleri arasında yer alır. İlçede farklı sektörlere hizmet veren markaların genel merkezleri ve fabrikaları bulunur. Ayrıca merkezi konuma sahip ilçede toplum ulaşım imkanları oldukça gelişmiştir. Küçükçekmece iş ilanları, iş arayan adaylara full ve part time çalışma fırsatları sunar. Öğrenciler ve gününün belirli bir kısmını değerlendirerek gelir elde etmek isteyenler yarı zamanlı iş ilanlarını değerlendirebilir. Mağaza, kafe ve restoranlar kısmi zamanlı çalışmak isteyenler için uygun seçenekler sunar. Kasa görevlisi, satış danışmanı, aşçı yardımcısı ve garson gibi pozisyonlarda part time görev alabilirsiniz. Bu alanda çalışmak isteyenlerin etkili iletişim yeteneklerine sahip olması ve ikna kabiliyetlerinin güçlü olması beklenir. Mutfak kısmında çalışmak isteyen adaylardan el becerisi, işe yatkınlık ve tecrübe gibi farklı nitelikler beklenir.

 

Saha Satış Temsilcisi Nedir?

İş dünyasının farklı sektörlerine ev sahipliği yapan Küçükçekmece, pazarlama alanında kariyer hedefleyen adaylara çeşitli fırsatlar sunar. Tekstil, sanayi ve kimya alanında üretim yapan markaların genel merkezi ve fabrikaların pazarlama departmanlarında görev alabilirsiniz. Saha satış temsilcisi Küçükçekmece bölgesi iş ilanları arasından yeteneklerinize göre başvuru yaparak kariyer yolculuğunuzu başlatabilirsiniz. Markanın müşteri ile arasındaki iletişimi ve bağı satış temsilcileri sağlar. Temsilciler, müşteri ziyaretleri yaparak yeni ürünleri hakkında bilgi verir. Müşterilerin ürün satın almasına yardımcı olur. Ayrıca, çalışılan kurumun müşteri portföyünü genişletmek bu alanda çalışanların görevleri arasında yer alır.

 

Kimler Saha Satış Temsilcisi Olabilir?

Saha satış temsilcisi olarak çalışmak isteyen adayların belirli niteliklere sahip olması işe kabul süreçlerini olumlu etkiler. Yoğun tempolu bir pozisyon olan saha satış temsilcisi olarak görev yapan kişilerin esnek çalışma saatlerine uyumlu olması ve seyahat engelinin bulunmaması gerekir. Ayrıca, firmaların çalışma stillerine göre çalışan saha ziyaretleri yapar. Aktif araç kullanıyor olmak, ikna kabiliyetlerinin gelişmiş olması, düzgün diksiyon ve dış görünüşe özen göstermek işverenlerin adaylardan beklediği kriterler arasında yer alır. Ayrıca adaylardan önlisans ve lisans mezunu beklenir. Firmaların açtığı ilanlara göre tecrübe aranan ya da tecrübe şartı aranmayan pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi