Tesettür Abiye Elbiseyi Nasıl Kombin Yapmak Lazım

Tesettür abiye model ürünlerini her bayan giyebilir. Fakat bu tür bir ürün seçimi yaparken yaşa ve fiziğe uygun tarzdaki bir modeli seçmek en doğrusu olur.

Tesettür Abiye Elbiseyi Nasıl Kombin Yapmak Lazım
Tesettür Abiye Elbiseyi Nasıl Kombin Yapmak Lazım Yeni Kalem

Tesettür abiye model ürünlerini her bayan giyebilir. Fakat bu tür bir ürün seçimi yaparken yaşa ve fiziğe uygun tarzdaki bir modeli seçmek en doğrusu olur. Elbise modeli seçimi tamamlandıktan sonra elbiseye uygun bir eşarp seçimi yapılabilir. Elbise çok desenli ve göz alıcı bir model ise bunun için eşarp için sade model seçmek en iyisi olur.

Elbise modeli daha sakin onu tamamlayabilen daha göz alıcı bir eşarp ile gecenin en zarif kadınlarından birisi olabilirsiniz. Elbiseye uygun takılar ve ayakkabı kombininiz ile daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Takı kullanmayı seçmeyip alışkın olmayan kişiler ise eşarplarına küçük aksesuarlar takarak hem takı takmış görünümü sunup dem de göz alıcı görünebilirler. Tesettür abiye ürününe ihtiyacınız var ise bu un için Sultan Yaprak sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Tesettür Abiye Nasıl Tercih Edilmeli?

Tesettür abiye modelleri seçimi için yaş ve fiziğe uygun tarzda ürün seçimi yapmak çok doğru bir yöntem olur. Toplu olan bayanların daha çok tercih etmek istemediği abiye modeller balık model, üstüne yapışan dar model, Pul, payetler ve desen gibi süsler ile süslenmiş bir abiye olabilir. Bu tarz elbise giyildiği zaman daha kilolu gözükme ihtimali yüksek olur.

Böyle bir yapıya sahip olan kadınların aksine daha çok üzerinde fazla detay olmayan, bel kısmına kadar dar oradan alt tarafa doğru inen modeller tercih edilmelidir. Çok renkli modellerden kaçınmak gerekir. Parlak renk ve kumaşlar ışık yansıması sonucu daha çok kilolu gösterebilir. Bu tarz renkler yerine koyu tonlar, ufak bir göz yanılması sonuca olduğunuz halden daha ince görünmenize neden olur. Kalın ve saten gibi kumaşlardan kaçınmak gerekir. Şifon ve ince krem gibi kumaşların tercih edilmesi gerekir.

Tesettür Giyimin Önemi

Tesettür giyimin hayatımızdaki önemi oldukça büyüktür. Bu nedenle her zaman yeni model tarzda abiyeler üretilmeye devam eder. Tesettür kıyafetler ve dış giyim ürünler bayanlara özel günlerde giyilsin diye sunulan ürünler olarak tercih edilir. Bayanlara alternatif olarak sunulan tesettür abiye modelleri de çok zarif abiye olarak yer alır. Tesettür abiye giyim en çok kapalı bayanların sünnet düğünü, düğün ve davetlerde giydiği elbiselerdir.

Abiye ’de Tesettür Şıklığı

Eskiden tesettürlü bayanların en zorlandığı konulardan birisi olan abiye konusu gelişen tesettür modası ile her zevk, her yaş ve kişiye hitap eden tarzda üretilir. Bu sayede modern ve özgün tasarımlar ile tesettür modasına yeni bir adım atılmıştır. Pek çok modellere ev sahipliği yapan tesettür abiye ürünlerini kendi tercihinize göre seçmeniz en iyi olur. Özellikle özel geceler de topuklu ayakkabı, uyumlu eşarp ve portföy çanta ile gecenin en göz alıcı bayanı olabilirsiniz. Böyle bir ürüne ihtiyaç duyulur ise Sultan Yaprak sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi