Ankara alüminyum doğrama sektörü büyümeye devam ediyor.

​Ankara'da alüminyum sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Yeni açılan işyerleri başta olmak üzere sektörün önde gelen firmaları bu haberi onaylar nitelikte bilgiler paylaşıyor.

Ankara alüminyum doğrama sektörü büyümeye devam ediyor.
Ankara alüminyum doğrama sektörü büyümeye devam ediyor. Yeni Kalem

Ankara'da alüminyum sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Yeni açılan işyerleri başta olmak üzere sektörün önde gelen firmaları bu haberi onaylar nitelikte bilgiler paylaşıyor. Müşteriler alüminyum doğrama ya talebinden ötürü sektörün büyüdüğüne ve bu yıl içerisinde beklenen hedeflerin en yüksek seviyeye ulaşacağına tahminler gösteriyor. Sektörün önde gelen firmalarının başında olan RNT Alüminyum şirket yetkilisi Ramazan Bey ile yaptığımız röportajda belirttiklerimizi doğrular niteliktedir.

 

Ramazan Bey " Ankara'da alüminyum sektörü her geçen gün büyüyor ve büyümeye de devam edecek. Sektörün önde gelen firmalarının başında olduğumuzu ve başta küçük işletmeler olmak üzere birçok tesisin bu sistemi tercih ettiğini söyleyebilirim. Çünkü uzun ömürlü olması bu sistemi cazibeli bir hale getiriyor. Böylelikle İnsanlar 1 defa para ödüyor ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanıyor. Hem estetik görüntüsü hem de kaliteli olması sebebiyle alüminyum doğrama birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

 

2020 bizler için çok da verimli bir sezon geçtiğini söyleyemeyiz. Fakat 2021 den beklentilerimiz gerçek anlamda yüksek bütün dünyayı saran bu virüs belasından en kısa sürede kurtulmanızı ümit ederiz. Başta alüminyum doğrama sektörü ve buna bağlı olan alt sektörler ile birlikte bu seneden beklentimiz oldukça yüksektir. Aşının bulunması ile birlikte bu sene içerisinde bu sıkıntının geçeceğini ümit ediyoruz.

 

Müşteri sistemi yaptırırken bakması gereken ilk nokta firmanın kurumsallığı olması gerekmektedir. Çünkü merdiven altı bazı firmalar parayı önceden alıp işi yarım bırakma ve iki gün sonra yapmış olduğu montaja sorun çıktığında sattığı ürünün arkasında durmama gibi sorunlarla karşılaşıldığı biliyoruz. Bu sebeple biz sektör öncü firmalarından tavsiyemiz müşterilerin araştırma yaparken fiyat kalite ve kurumsallık gibi niteliklere bakmalarını tavsiye ediyoruz.

 

RNT alüminyum olarak öncelikle alüminyum doğrama, cephe kaplama, bina giriş kapısı, otomatik kepenk ve kompozit cephe giydirme gibi birçok alt hizmeti de müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimlere dikkate alarak hizmet portföyümüzü genişletip en iyi fiyat garantisi ile Ankara'da yıllardır hizmet veriyoruz. Böylelikle bizi marka haline dönüştüren değerli müşterilerimize sizler aracılığı ile teşekkür ederiz."

 

Genel olarak Ankara'da sektöre ilişkin bilgileri paylaşırken sektörün öncü kuruluşlarından RNT Alüminyum firmasından geniş kapsamlı bilgi aldığımızı söyleyebiliriz.

İletişim Bilgileri

Adres : Fevzi Çakmak, 19. Cd. no 3/A, 06930 Sincan/Ankara

Telefon : 0312 268 71 21 - Faks : 0312 268 71 11

Mobil 1 : 0545 352 68 59 - Mobil 2 : 0507 821 35 44

Mail : [email protected]

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi