Brawl Stars İçeriği

2017 yılında Türkiye’ye gelerek çocuklar arasında hızla yayılan bu oyun, aslında erkek çocuklarına daha uygun olan ve birbirleri ile paylaşacak ortak anılara sahip olmasına yarayan oyun çeşitlerinden bir tanesidir.

Brawl Stars İçeriği
Brawl Stars İçeriği Yeni Kalem

2017 yılında Türkiye’ye gelerek çocuklar arasında hızla yayılan bu oyun, aslında erkek çocuklarına daha uygun olan ve birbirleri ile paylaşacak ortak anılara sahip olmasına yarayan oyun çeşitlerinden bir tanesidir. Kolay oynanması sayesinde ateş etmek ve yön değiştirmek gibi iki tuşa ihtiyaç duyduğundan dolayı mobil üzerinden de rahatlıkla oynanabiliyor.

O sebeple ebeveynlerinin telefonlarında dahi rahatlıkla bulundurulabilecek kadar basit ve zahmetsiz bir indirime sahip olup aynı zamanda anne babalar tarafından da kontrol edilebilecek olan Brawl Stars elmas oyunu basit bir ara yüze sahip olduğu için genellikle 6 yaşındaki ile 12 yaşındaki çocuklar arasında yaygınlaşıyor. Brawl Türkiye aracılığı ile daha detaylı bilgi alma imkânı size oyunu araştırma fırsatı da veriyor.

Çocuklar İçin Zararsız Süre

Brawl Stars elmas hilesi sayesinde oldukça meşhur olan bu oyun ebeveynler tarafından araştırıldıkça aslında en çok fark edilir yönlerinden bir tanesi de çocukların uzun süreli olarak başında oturmadıkları ve bu sebeple hem beyinsel hem de bedensel gelişimine herhangi bir zararı dokunmadığı da anlaşılıyor.

Zira oyun 3 dakikadan ibaret olduğundan dolayı kısa süreli bir mücadele çocukları tatmin etmeye yetiyor. Ayrıca Brawl Stars bedava elmas imkânı zahmetsiz ve masrafsız oyun kapılarını aralıyor. Bu gibi özellikleri sayesinde anne babalarında içi rahat ederek çocukların oynamalarına müsaade verecekleri bu oyuna Brawl Türkiye sitesinden de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi