Webmaster Forumlarında Ağırlıklı Olarak Hangi Renkler Kullanılmalı?

Webmaster forumları genelde sadelik ve zariflik ile bilinen forumlardır.

Webmaster Forumlarında Ağırlıklı Olarak Hangi Renkler Kullanılmalı?
Webmaster Forumlarında Ağırlıklı Olarak Hangi Renkler Kullanılmalı? Yeni Kalem

Webmaster forumları genelde sadelik ve zariflik ile bilinen forumlardır. Anladığınız üzere böyle bir amaç ile kurulmuş olan bir forumda kırmızı ve diğer renklerin cırtlak renk tonlarını görmeniz pek mümkün olmaz. Şu da bir gerçek ki bir webmaster forumu yalnızca renklerinde ibaret olarak bilinmez. Dolayısı ile forumunuz çok saçma sapan renklere sahip olsa dahi içeriğin kaliteli olması yönü ile çok zenginse piyasa çapında iyi bir yer edineceği konusunda rahat olabilirsiniz.

Forumlar genellikle daha çok flat ismi verilen göz yormayan renklerden oluşur. Bu renk dışında renk kullanılır ise hem forumun zarifliği ortadan kalkar hem de ziyaretçilerin gözleri yorulup bozulabilir. Aynı zamanda flat pek çok renk kullanmak yerine hem flat hem de az oranda renk kullanmanız mümkün olabilir. Bu gibi bilgiler için İxir Gen sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Forumları Forum Yapan Nedir?

Bilindiği üzere çok farklı sektör üzerine kurulmuş olan oldukça fazla kurum bulunur. Bu yerler ise bu zamana kadar bütün kullanıcılarına hizmet vermek için açılmış olan platform yerleridir. Forum sayfası ixir çoğu projede geçerli olduğu gibi bu tarz forum projeler içinde belli bir amaç için hizmet verir. Bu amacı ise birbiri ile aynı sektör doğrultusunda ilerlemeye çalışan rakip kişileri mağlup ederek sektörde yalnız olmaktır. Fakat bunu belirleyen yalnız şey forumun yöneticileri değildir. Forumlar ve bloglar için kaliteyi belirleyen en önemli unsur içeriktir. Bu yüzden bu konu hakkında İxir Gen sitesinden hizmet alabilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi