İstanbul Vestel Servisleri ve İletişim Bilgileri

İstanbul'da Vestel markalı ev eşyalarının hemen birçoğu bayanların en büyük yardımcısı olarak biliniyor.

İstanbul Vestel Servisleri ve İletişim Bilgileri
İstanbul Vestel Servisleri ve İletişim Bilgileri Yeni Kalem

 

İstanbul'da Vestel markalı ev eşyalarının hemen birçoğu bayanların en büyük yardımcısı olarak biliniyor. Beklenmedik bir anda bozulan eşyalar ev sahibi için büyük sıkıntılara yol açabilir. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, aspiratör gibi mutfak içinde kullanılan her ürün bakım ve onarımı https://www.serviste.com/vestel-servisi/istanbul sayfasında bulunan Vestel servisleri tarafından yapılıyor.

Randevu sistemi ile çalışan İstanbul servisimiz bir telefon ile bilgilerinize ulaşarak kısa sürede size ulaşım sağlıyor. Evinizin içinde yapılabilecek eşyanın tamir işini yaparak müşterisinin sorununu çözümlüyor. Yapılması mümkün olmayan eşyalar gerek görülmesi durumunda servis içinde onaran firma ürünü geçici olarak götürüp tamir ediyor. İşinde titizlik içinde çalışan firma hijyen şart ve kurallarda çalışıyor.

İstanbul Vestel'de Garanti Kapsamındaki Cihazlardan Ek Ücret Talep Edilmiyor

Ürünlerin hemen birçoğunda satın alınırken müşteri kendi isteği üzerine garanti süresini uzatabiliyor. Bu uygulama kullanacağınız eşyaların ömrünü uzatarak daha uzun yıllar kullanılmasına yardımcı oluyor.

3 ile 8 yıl aralıklarında değişen garanti süresi Vestel İstanbul teknik servisi ürün bozulması ya da arıza yapması durumunda garanti kapsamının devreye girmesi nedeniyle ücret talebinde bulunmuyor. Beyaz eşyaların kullanımına dikkat eden ev hanımları bozuk olan eşyalarında tamir süresince sıkıntı içine girmektedirler. Bazı tamir işleri gün içinde olur iken bazı beyaz eşyaların arıza nedeni ve tamir işi uzun sürebilir.

Tamire Giden Beyaz Eşyalar Kısa Zamanda Müşterisine Telim Ediliyor

Tamir süresi içinde olan bazı ürünler sıfır kalite ile onarılıp yeni bir ürün gibi kullanılmaya devam ediliyor. Burada profesyonel ekip içinde çalışan İstanbul Vestel servisi müşterisine yardımcı olarak eski ürünü onararak yeni hale gelecek durumda çalışmasını sağlıyor.

Mutfak içinde olan her türlü yemek ve kızarma kokuları ile sizlere temiz hava şartları sunan aspiratör bozulması durumunda ev içinde oluşan kirli koku ve havayı evinize hapis ediyor. Yetkili servis ile kötü kokulara maruz kalmayan müşteriler bozulan aspiratörü onararak temiz hava koşullarını size sunuyor. Vestel servisleri verdikleri hizmet kalitesi ve işindeki başarı yaklaşık gün içinde 21.00 kadar gerçekleştiren servis sizler için hizmet veriyor.

Tüm Vestel servisleri için: https://www.serviste.com/vestel-servisi adresini kullanabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi