Prefabrik Evlerin Özellikleri

Ankara prefabrik ev hızlı üretimi ile para ve zaman tasarrufu sağlıyor. Prefabrik evler betonarme binalara oranla ses ısı ve ısı yalıtımı olarak daha fazla yüksek izolasyon sağlıyor.

Prefabrik Evlerin Özellikleri
Prefabrik Evlerin Özellikleri Yeni Kalem

Ankara prefabrik ev hızlı üretimi ile para ve zaman tasarrufu sağlıyor. Prefabrik evler betonarme binalara oranla ses ısı ve ısı yalıtımı olarak daha fazla yüksek izolasyon sağlıyor. Prefabrik evler modüler yapısı ile sökülüp başka bir yere taşınabilir özelliğe sahip. Prefabrik evlerin diğer özelliği ise depreme dayanıklı olmasıdır. Bu evler betonarme evlere göre çok daha güvenli dayanıklı ve sağlamdır. Anka Villa ile hayalini kurduğunuz villa rahatlığında güzel bir prefabrik eve sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Ev İnşa Süresi

Prefabrik ev betonarme evlerin üretim sistemine göre %75  gibi bir oranla çok daha kısa sürede inşası tamamlanıyor. Prefabrik evlerin bu önemli üstünlüğü sayesinde ev sahibi olmak isteyenler önce evlerine yerleşiyor. Konut satın almak isteyen kişiler uygun fiyatlı olmasından dolayı prefabrik evleri tercih ediyor. Prefabrik evler uygun olması ile müşterilerin beklentilerini karşılıyor. Prefabrik  evlerde bir artı birden başlayarak istenilen büyüklüğe göre yapılıyor. Prefabrik evlerin kurulumu betonarme binalarla kıyaslandığında bir haftadan daha kısa bir süre içerisinde yapılıyor. 

Çelik Ev Montajı 

Ankara çelik ev ve prefabrik evlerin zemine yapılan montajı ankrajlar ya da çelik dübeller ile sabitlenerek ve sağlamlaştırılarak yapılır. Çelik evlerin zemindeki betona sabitleme işlemi yapı güvenliği ile bütünleştirilerek sağlanır. Günümüzde Yapı teknolojisinin getirmiş olduğu hızlı montaj sistemi prefabrik evlere olan ilgiyi artırmıştır. Anka Villa ile istediğiniz ebatlarda ve modelde çelik ve prefabrik eve sahip olabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi