Rust Server Kiralama Avantajları

Rust server kirala ile yönetimi tamamen size ait olan bir serverınız olur. S

Rust Server Kiralama Avantajları
Rust Server Kiralama Avantajları Yeni Kalem

Rust server kirala ile yönetimi tamamen size ait olan bir serverınız olur. Sahip olduğunuz serverın tüm ayarlarını dilediğiniz gibi değiştirebilir ve harita seçimi yapabilirsiniz.  Server kiralama hizmeti sayesinde sizlerin de oyun içinde server listesinde gözüken serverlar gibi bir serverınız olur. Böylece sizin serverınız da topluluktaki diğer serverlar arasında gözükür. Ve diğer kullanıcılar servera bağlanabilir.

Rust Server Satın Alma ve Kurma

Rust server satın al fiyatları server paketlerine göre değişiyor. Server satın almak isteyen müşteriler için farklı birçok seçenek var. Bu seçenekler herkesin ulaşabileceği fiyatlara sahiptir. Paketler içerisinden bütçenize en uygun olan paketi seçebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Yeni gelen müşteriler için kampanyalı ve uygun fiyatlı rust server seçenekleri mevcut. Daha fazla indirimden yararlanmak isterseniz 3 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık olan paketlere Ekip Host sitesinden göz atabilirsiniz.

Rust Server Nasıl Yapılır?

Rust server açmak için sunulan seçenekler ile artık oldukça kolay. İlk olarak oyun paneli seçeneği var. İkinci seçenek ise VDS server seçeneği. İlk seçenek, serverı ilk kez açan ve yeterli teknik bilgisi olmayan kişiler için tavsiye ediliyor. İkinci seçenek ise daha öncesinde server bilgisi olan ve teknik bilgiye sahip olanlar için öneriliyor. Server ile ilgili desteğe ihtiyaç duymanız halinde Ekip Host sitesinden en küçük bir konuda bile destek alabiliyorsunuz. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi