Sözler ve Etkileri

Nasıl yağmurlu bir havada tenimize değen bir yağmur tanesi biz de güzel hissiyatlar uyandırıyorsa, söylenen sözlerde ruhumuzda aynı etkilere sahiptir.

Sözler ve Etkileri
Sözler ve Etkileri Yeni Kalem

Nasıl yağmurlu bir havada tenimize değen bir yağmur tanesi biz de güzel hissiyatlar uyandırıyorsa, söylenen sözlerde ruhumuzda aynı etkilere sahiptir. Kötü sözler duymamız halinde her ne kadar üzülürsek, iyi sözler duymamız halinde de aynı şekilde ruhumuz pozitif bir enerjiyle yüklenir. Diğer bir deyişle duyacağımız etkili bir söz bizi pamuk şeker gibi yapacaktır.

Sözler üzerine çalışma yapan bilim insanları sözlerin canlı olan her şey üzerinde etkili olduğunu kanıtlamışlardır. Günlük hayatta yani 24 saatte kullandığımız sözcük sayısı 400 ila 500 arasında değişmektedir. Bu kullandığımız sözlerin arasında neler yok ki delikanlı sözler mi dersiniz, erkek sevgiliye aşk sözleri mi dersiniz, Yoksa sevgiliye iyi geceler sözleri mi dersiniz; neler neler yani.

Ancak konuşmaktan çok hoşlanmayan ama sevgilime de iyi geceler mesajı yazacağım ama ne yazacağımı bulamıyorum diyorsanız; durun hemen karamsar olmayın çünkü Sözler Vadisi bu işi sizler için hallediyor.

İstediğiniz Güzel Sözleri Seçin Hadi

Yapmanız gereken iki tane şey var. Bunlardan birisi her şeyden önce size internete girme imkânı sunan herhangi bir cihazdan internete girmek ve arama motoruna sitenin adını yazmanız olacak. İkinci olarak ise siteye girdikten sonra size sunulan onlarca söz arasından sevgilinizi etkileyebileceğini düşündüğünüz sözlerden bir tanesini seçmek. Bu sayede hem söz bulmak için kendinizi yormamış olacak hem de sevgilinize tatlı rüyalara dalmadan önce güzel ve özel birkaç saniye yaşatmış olacaksınız. Bırakın Sözler Vadisi tüm her şeyi sizler için halletsin ve sizde prestij kazanın. Hala burada mısınız?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi