Trendlog Parsiyel Taşımacılık

Uzun yıllardır lojistik alanında hizmet veren Trendlog, İstanbul ilinde kurulmuş olan uluslararası bir firmadır.

Trendlog Parsiyel Taşımacılık
Trendlog Parsiyel Taşımacılık Yeni Kalem

Uzun yıllardır lojistik alanında hizmet veren Trendlog, İstanbul ilinde kurulmuş olan uluslararası bir firmadır. Dünya genelinde üreticiliği, ithalat ve ihracatı destekleyen firma bu bağlamda her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Moğolistan nakliye, Çin ve Rusya gibi ülkelere dahi nakliye işlemlerini gerçekleştiren firma işini en profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Nakliye işlemlerinin yanı sıra firmanın üstlendiği bir diğer iş ise parsiyel taşımacılıktır. Parsiyel taşımacılık bir aracı doldurmayan ve aynı güzergâhta olan ürünlerin birlikte tek bir kamyonda taşınma işlemidir. Aynı zamanda müşteriler için diğer taşıma yöntemlerine göre de daha uygundur. Kazakistan parsiyel taşımacılığı firmanın en çok yaptığı işlerden biridir. Bu bakımdan Trendlog taşımacılık alanında her konuda fazlasıyla tecrübeli bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Parsiyel Taşımacılık Aşamaları

Parsiyel taşımacılık aşamalarında en çok ürünlerin ağırlığı ve hacmi önemlidir. Bunun için yüklerin ölçümlerinin firma ile paylaşılması gerekmektedir. Kazakistan nakliye, Moğolistan, Türkiye ve Kırgızistan gibi ülkelere parsiyel taşımacılık yapılmaktadır. Müşterilerin ürünler hakkında firma çalışanlarına bilgi vermesi ürünlerin yerleştirileceği kamyonetler için önemli bir aşamadır. Ayrıca hacim ve ağırlığa göre değişen fiyat miktarları da bulunuyor. Bunun için müşterilerin firmanın mail adresine fiyat bilgilendirmesi için mail atması istenmektedir. Bu sayede firma çalışanları müşterilerin yükleri için uygun bir fiyat açıklamasında bulunurlar. Daha sonrasında anlaşmaya varılırsa ürünleri araca yükleme işlemleri en kısa sürede gerçekleştirilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi