Baget Pırlanta

Pırlanta dünyasının en çok kullanılan takıların başında yüzükler gelir. Baget pırlanta yüzükler altınla harmanlanarak çıkan tasarımları kadınlar dünyasında moda ikonu haline gelir.

Baget Pırlanta
Baget Pırlanta Yeni Kalem

 

Pırlanta dünyasının en çok kullanılan takıların başında yüzükler gelir. Baget pırlanta yüzükler altınla harmanlanarak çıkan tasarımları kadınlar dünyasında moda ikonu haline gelir. Bir anda favorileri olur. Ama kayıtsız kalmamak, kadınlara hak vermemek elde değil tasarımları o kadar muhteşem ki adeta göz kamaştıran parlaklık ve doluluğa sahip bu tasarımlara rağbet her geçen gün artmaktadır.

Pırlantanın eşsiz parıltısı yüzükle birleşince muhteşem bir görünüme kavuşuyor. Pırlanta çok eski tarihlerden günümüze kadar değerini katlayarak korumaktadır.

Baget Pırlanta Yüzükler

Baget ismini kesimden alan bir model adıdır. Birçok kesim modelleri vardır. Damla, oval gibi. Baget kesimde bunlardan biridir. Baget kesimin diğerlerinden farkı, uzun ve köşeli kesimleridir. Uzun ve dikdörtgen bir yapıda kesilmiştir.

Pırlanta; soyluluk ve asalet simgesidir. Kesimleri, tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Bu kadar şık bir yüzüğün her bütçeye hitap eden tasarımlara sahip bir pırlanta yüzük bulabilirsiniz. Her bir pırlantanın karat ağırlığına göre fiyat verilmektedir. Bir tek taş baget pırlanta ile sizlerde sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Eğer fiyatlarından haberdar olmak, modellerine göz atmak isterseniz buraya bıraktığımız https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-baget-yuzukler linkini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi