Her Sezona Göre Gümüş Yüzükler

Gümüş yüzükler erkeklerin ve kadınların beklentilerine yanıt verebilen ve özel şekillerde tasarlanmış aksesuarlardır. Fiyat olarak oldukça uygun olan modeller, kişilerin isteklerine göre de tasarlanabiliyor.

Her Sezona Göre Gümüş Yüzükler
Her Sezona Göre Gümüş Yüzükler Yeni Kalem

 

Gümüş yüzükler erkeklerin ve kadınların beklentilerine yanıt verebilen ve özel şekillerde tasarlanmış aksesuarlardır. Fiyat olarak oldukça uygun olan modeller, kişilerin isteklerine göre de tasarlanabiliyor. Özellikle erkekler için heybetli bir duruşa sahip olan Osmanlı arması gümüş yüzükler en çok dikkat çeken modellerden biridir. Birçok farklı şekilde bulunabilen gümüş yüzükler kadınlar için, tektaş şeklinde de tasarlanabiliyor. Sonsuzluk işareti, kalp, sarılan eller gibi sevilen şekillerdeki yüzüklerle kız arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz.

Taşlı Gümüş Yüzük

Gümüş yüzükler yalnızca kadınlar değil erkekler tarafından da oldukça fazla kullanılıyor. Fasetli taşlardan kırmızı, yeşil renklerde bulmak mümkün. Zirkon taşlı, kehribar taşlı, akik taşlı, onix taşlı gibi detaylara sahip olan yüzük modelleri erkekler tarafından çok beğeniliyor.

Gümüş yüzükler sadece gümüş renginde değil, aynı zamanda rose renkte de tasarlanabiliyor. Kadınların çok sevdiği rose renk diğer aksesuarlarda olduğu gibi yüzüklerde de fazlaca kullanılıyor. Rüzgâr gülü, gül, kar tanesi, oval şekilli, yasemin çiçeği, yaşam çiçeği gibi farklı tasarımlarda rose renkteki yüzükler kadınların en sevdiği modeller arasında yer alıyor. Size uğur getirecek taşlarla tasarlanmış gümüş yüzükler arasında birçok seçenek bulunuyor.

Seçerken zorlanacağınız en güzel modellerden Osmanlı tuğrası, kadem-i şerif, Atatürk silüeti, Kemal Atatürk imzası, Arapça Hasbiyallah yazılı, ay yıldız, zambak çiçeği gibi erkek arkadaşınıza alacağınız birçok yüzük çeşidi için https://www.gumush.com/gumus-yuzuk  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi