Lensin Ship Repair And Docking Firması

İstanbul’un Tuzla ilçesinde, uluslararası gemilerin en çok görüldüğü konumda tersane sahibi olan Lensin firması, kurulduğu dönemden itibaren gemi tamiri ve gereksinimlerini temin eden bir şirket olmuştur.

Lensin Ship Repair And Docking Firması
Lensin Ship Repair And Docking Firması Yeni Kalem

İstanbul’un Tuzla ilçesinde, uluslararası gemilerin en çok görüldüğü konumda tersane sahibi olan Lensin firması, kurulduğu dönemden itibaren gemi tamiri ve gereksinimlerini temin eden bir şirket olmuştur. Bu kapsamda gerçekleştirdiği işler ile dünyanın bir diğer ucuna dahi gemi donanım ve ürünlerini ulaştırabilmektedir. Özellikle de dünya genelinde gemi sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu ship engine overhauling işlemi firmanın özel ekipmanları ile başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Firma, gemi motoru tamirinden dry docking at Turkey işlemlerine kadar tüm hizmet çalışmalarını mümkün kılıyor. Dünya genelinde tüm gemi sahiplerinin ihtiyaç, onarım ve bakımlarını sağlayabilecek taşeron ağına sahip olan işletme, sadece ülkemizde değil tüm gemi ve deniz ticareti sektöründe de adından söz ettiriyor. Ambar kapak bakım ve tamiri, gemi araçları için gerekli olan elektrik ekipmanlarından akla gelebilecek her türlü ürünü temin edebiliyor. Bu sayede müşterilerine sağladığı olağanüstü çalışmaları ile de bulunduğu sektörde ilerlemeye devam etmektedir.

Lensin Gemi Tamiri İşlemleri

Uçsuz okyanuslar ve fırtınalı dönemlerde özellikle gemiler için belli bir onarım ve bakım işlemi yapılması oldukça önemlidir. Ayrıca gemi motorları için de revizyon belirli aralıklarla yapılmazsa, yolculuk esnasında ciddi sıkıntılar oluşabilmektedir. Lensin ship repair at Tuzla üzerinde işletmesini sağladığı tersane ile uluslararası havaalanlarına 1 saat uzaklıktadır. Ayrıca dünya genelinde de bir taşeron ağına sahip olmasıyla onarım ve tamir ihtiyacı olan tüm gemi sahiplerine kolaylıkla ulaşabiliyor.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi