Helvacı Yakub Efendi ile Dünden Bugüne

Helvacı Yakub Efendi, ilk şubesini müşterileri ile buluşturduğu dönemden itibaren tek bir hedef için çalışmaktadır.

Helvacı Yakub Efendi ile Dünden Bugüne
Helvacı Yakub Efendi ile Dünden Bugüne Yeni Kalem

Kültürümüzün gelenekselleşmiş olan helvalarını ve bereketini tüm Türkiye’ye göstermek için 1887’den bu yana hizmet vermektedir. Günümüzde 41 şubeye ulaşan Helvacı Yakub Efendi, yakın zamanda Türkiye’deki tüm illerimizi şubeleri ile donatacak. Böylece müşteriler gelenekselleşmiş tüm tatlardan uzak kalmamış olacaklar.

Asırlık süt helvasından irmik helvası ürünlerine kadar akıllara gelebilecek her türlü helvalı tatlıyı başarılı bir şekilde yapmaktadırlar. Helvacı Yakup bu özverisi ile birlikte ülkemizin tatlarını da modernleştirerek başarılı bir çalışma sunmaktadır. Ürünlerin bir defa tadına bakan herkes helvalı tatlıların müptelası haline gelmektedir. Eğer sizin de bir gün Helvacı Yakub’a yolunuz düşerse bu tatları deneyimlemeden geçmemenizi tavsiye ederiz.

Helvada Bir Numara!

Helvacı Yakup Efendi, on yılı aşkın süredir sunduğu hizmet ile birlikte helva konusunda yeni bir sayfa açmıştır. Ürün çeşitliliğinden lezzetine kadar oldukça başarılı bir şekilde ilerleyerek tüm müşterilerine en iyi kaliteyi sunan firmanın gıda sertifikaları da bulunmaktadır. Böylece ürünlerde hiçbir şekilde yasaya aykırı bir sorun bulunmamaktadır.

Antep fıstıklı, dondurmalı ya da irmikli helvalar ile ağzınızda bambaşka bir lezzeti deneyimlemek isterseniz, Helvacı Yakup Efendi gıda sektöründe bu konuda bir numaradır. Tüm ürünlerin belgeli ve sertifikalı olması da firmanın sağladığı güveni bizlere göstermektedir. Böylece müşteriler birbirinden güzel lezzetleri tadarken herhangi bir şüphe duymazlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi