Bölgesel Zayıflama Nedir?

Vücudun basen, bel, göbek, kalça gibi yağlanmaya müsait olan bölgelerinde yapılan yağların alınması işlemine denir.

Bölgesel Zayıflama Nedir?
Bölgesel Zayıflama Nedir? Yeni Kalem

 

Vücudun basen, bel, göbek, kalça gibi yağlanmaya müsait olan bölgelerinde yapılan yağların alınması işlemine denir. Genellikle soğuk lipoliz yöntemi ile uygulanır. Yağlanma bölgesindeki hücrelere zarar vermeden doğal şekilde yok edilir. Tek seanstan itibaren etkisini gösteren lipoliz yöntemi yağlanma olan tüm bölgelere rahatlıkla uygulanır. Kadınlar erkeklere oranla daha fazla tercih eder. Lipoliz, liposuction, mezoterapi, karboksiterapi, ultrashape, radyo frekans gibi pek çok yöntem ile yapılabilir. Deri yapınıza ve vücut tipinize göre en uygun yöntem tercih edilir.

Bölgesel Zayıflama Nasıl yapılır?

Günümüzde en sık tercih edilen bölgesel zayıflama yöntemi soğuk lipolizdir. Özel cihazlar ile yapılan lipolizde ince iğneler kullanılır. Yağ hücreleri eritilerek vücuttan atılması sağlanır. Bir diğer yöntem liposuction yöntemidir. Lokal anestezi altında yapılan bu yöntemde cerrahi kesiler olmaz. Serumlar yağlı olan bölgeye enjekte edilerek o yağların çekilmesi sağlanır. Mezoterapi yöntemi hem kalça hem de basen bölgesinde kullanılabilir. Yağların yanı sıra selülitlerin de tedavisinde uygulanabilir. Acı ve ağrı hissetmeden fazla yağlarınızdan kurtulmak için lipoliz yöntemini tercih edebilirsiniz.  

Bölgesel Zayıflama Ne İşe Yarar?

Vücudun bazı bölgelerinde meydana gelen yağlanmaların azalması için bölgesel zayıflama yöntemi uygulanır. Yağ tabakasının yoğun olduğu bölgeler hedef alınarak fazla yağlar dışarı atılır. Pek çok işe yarayan bu yöntem daha hızlı şekilde kilo vermede yardımcı olur. Vücudun fazlalığı olan yağlar alındıktan sonra daha şekilli bir vücut ortaya çıkar. Yağ birikimleri kalıcı olarak alındığından dolayı dikkat edildiği taktirde yeniden yağlanma yaşanmaz. Bölgesel zayıflama sayesinde sizler de daha hızlı şekilde kilo verebilirsiniz. Acı ve ağrı hissetmeden fazla yağlarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Karbon Peeling Kimlere Uygulanır?

Kırışıklık, leke, sivilce izleri gibi sorunlar için kullanılan karbon peeling cilt soyma işlemi olarak da bilinir. Herhangi bir yaş sınırı ya da cinsiyet ayrımı olmayan bu işlemde sizler de temiz bir cilt için yaptırabilirsiniz. Cilt yüzeyinde güneş lekesi olan kişilerde, sebum üretimi fazla olan kişilerde ve cildi yağlı olanlarda rahatlıkla uygulanabilir. Siyah nokta oluşumu fazla olan kişilerde noktaların temizlenmesi için uygulanabilen bir yöntemdir. Karbon peeling sayesinde temiz ve sağlıklı ciltlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Karbon Peeling Fiyatları

Günümüzde sıklıkla tercih edilen karbon peeling fiyatları oldukça uygundur. Seans sayısına göre değişen fiyatlar her bütçe ile uyumludur. Uygulama yapan güzellik merkezlerine göre de fiyatlar değişir. Cildin en kaliteli şekilde düzelmesini sağlayan karbon peelingi indirim ve kampanyalar sayesinde daha uyguna denk gelir. Genel olarak sivilce lekelerinde uygulanan bu işlem yaşlılık karşıtı olarak da kullanılır. Zaman içinde genetik faktörlere bağlı olarak cildin yeniden yaşlanması ve kötüleşmesi durumunda işlem yeniden uygulanabilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Uygulanır?

Gergin ve sağlıklı bir cilde sahip olmak her bireyin istekleri arasında yer alır. Ameliyatsız yüz germe genellikle kadınlar tarafından tercih ediliyor. Birden fazla yöntemde yapılabilen yüz germede cerrahi işlem uygulanmaz. Lokal anestezi altında enjeksiyon yöntemi ile yapılan yüz germede kırışıklıklar en iyi şekilde giderilir. Cilt ve yaşınıza göre en uygun yöntem belirlenerek işlem yapılır.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri Nelerdir?

Günümüzde en sık kullanılan ameliyatsız yüz germe yöntemi kilit askı yöntemidir. Özel ipler kullanılarak yapılan askılama işlemi sayesinde cilt daha gergin ve genç görünecektir. Sıvı yöntemi ile germede cilt altına hiyolünarik asit verilerek doğal germe işlemi yapılır. Ameliyatsız yüz germe ile acı hissi yaşamadan dilediğiniz cilde sahip olabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi