Türkiye'nin Gençlik Projesi Youth Projects Group Birinci Yılını Kutluyor

Gençlere fırsat eşitliği sağlama yolunda bir senesini tamamlayan Youth Projects Group markalaşma aşamasını tamamladı.

Türkiye'nin Gençlik Projesi Youth Projects Group Birinci Yılını Kutluyor
Türkiye'nin Gençlik Projesi Youth Projects Group Birinci Yılını Kutluyor Yeni Kalem

 

Gençlere fırsat eşitliği sağlama yolunda bir senesini tamamlayan Youth Projects Group markalaşma aşamasını tamamladı. Bu yola ilk olarak ülkemizin “ilk gençlik projesi” olarak çıkan oluşum aldığı olumlu geri dönüşlerle göz doldurmaya devam ediyor.

En son, marka ve patent başvuru işlemlerini tamamlayarak ülkemizin eğitimde fırsat eşitliği ve yeniliklerin tanıtılması amacıyla yaptığı çalışmaları kendi markası adı altında birleştirmeye devam ediyorlar.

Youth Projects Group Hakkında Bilgi

Kurulma amacı fırsat eşitliği olan bir oluşumdur. İnternette var olan tüm dernekleri, şirketleri, kamu kurumu ilanlarını, Avrupa Birliği çalışmalarını tarayarak gençlerin etkin katılım sağlamasını amaçlamaktadır.

Bu yönü ile Youth Projects Group benzeri olmayan bir sistemle çalışır. Özellikle Avrupa Birliği ülkeleri de dahil olmak üzere bu tarz bir çalışma yapan adres sayısı bir hayli azdır. Kaldı ki ülkemizde bu tarz çalışmalar yapan adreslerin sayısı çok daha az kalmaktadır.

Farkları Nelerdir

Youth Projects Group herhangi bir farklılık olmaksızın kaliteli olan bilgiye ulaşmanızı amaçlamaktadır. Bu proje sayesinde pek çok farklı kişi staj imkanına kavuşmuş ve iş sahibi olmuştur. İhtiyacı olan eğitimi pahalı olduğu için alamayan gençler Youth Projects Group’un tanıtımını yaptığı ekonomik veya ücretsiz eğitim imkanlarına kavuşarak son derece hızlı bir şekilde eğitim kolaylığına da ulaşmışlardır.

Son zamanlarda oldukça başarılı geri dönüşler alan Türkiye'nin gençlik projesi, Türk Patent ve Marka Kurumu'na marka başvurusu yaptı!

Bir ilk olmasının yanı sıra yaptığı çalışmaları kendi markası adı altında sürdürmeyi ilke edinen Youth Projects Group ekibini tebrik ediyoruz.

Hazır ekiplerinden bahsetmişken yapılan çalışmaların tamamında gönüllü bir ekiple çalışıyor olmaları da Youth Projects Group artıları arasında sayılabilir.

Youth Projects Group projesinin kurucusu ve yöneticisi Taha Doğanay, gençlerin olumlu geri dönüşlerinden memnuniyet duyduğunu belirtti. Sözlerine Youth Projects Group olarak gelecekte tüm gençler tarafından tanınmayı ilke edindiklerini de ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi