ŞirinVet Veteriner Kliniği

ŞirinVet veteriner kliniği Bahçelievler veteriner çevresinde en çok bilinen kliniklerden biri olarak karşımıza çıkar.

ŞirinVet Veteriner Kliniği
ŞirinVet Veteriner Kliniği Yeni Kalem

ŞirinVet veteriner kliniği Bahçelievler veteriner çevresinde en çok bilinen kliniklerden biri olarak karşımıza çıkar. 2010 yılında kurulan klinik, 8 personeli ile minik dostlarımızın en kötü zamanında yanında olmaktadır. Kedi, köpek, kuş gibi canlıları getirebileceğiniz klinik aynı zamanda egzotik canlılar için de bakım sağlamaktadır. Üstelik tedavi süreçlerinde ve kontrol amaçlı ziyaretlerde de minik dostlarımız hayvan sevgisi dolu bir şekilde karşılanır. 7/24 hizmet veren klinik bu bağlamda sunduğu sağlık hizmetini en iyi şekilde gerçekleştiriyor diyebiliriz.

Eminiz ki canlılar bizler için oldukça önemli varlıklardır. Kimi zaman çocuğumuz ya da dostumu gibi gördüğümüz hayvanlarımız en iyi şekilde bakım hakkına sahiptir. Bu bağlamda ŞirinVet minik dostlarımız için en iyi şekilde ve steril olmuş ortamlarda tedavi süreçlerini tamamlamaktadır. Bu süreçte de tüm gelişme ve sonuçlar da hayvan sahipleri ile detaylı bir şekilde aktarılıyor.

Kuşlarınız İçin ŞirinVet

Alanında profesyonel ve deneyimli olan personelleri ile birlikte çalışmalarını sürdüren ŞirinVet kuşlar için de ayrı bir sevgi besliyor. Özellikle de diğer canlılara göre daha minik ve narin olan kuşlarınız için hiçbir saat kavramı olmadan kliniğe gelebilirsiniz. Kuş veterineri olarak da bilinen ŞirinVet kliniğinde bu hassas dostlarımıza da en iyi şekilde bakım sağlanmaktadır. Üstelik kuşlar için özel olarak dizayn edilmiş barınma alanlarının olması da tedavi sürecinde en iyi süreç sağlanmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi