Tedes Bilişim Teknolojisi

2018 yılında çevre güvenlik sistemleri ve kablosuz haberleşme konusunda hizmet vermek için kurulan Tedes Bilişim Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Tedes Bilişim Teknolojisi
Tedes Bilişim Teknolojisi Yeni Kalem

2018 yılında çevre güvenlik sistemleri ve kablosuz haberleşme konusunda hizmet vermek için kurulan Tedes Bilişim Türkiye genelinde çalışmalarını sürdürmektedir. Çeşitli telsiz üretimleri ve kalitesiyle dikkat çeken firma, bu konuda bir numara olduğunu tüm müşterilerine kanıtlamaktadır. Merkez olarak Antalya’da yer alan firma, online web adresi üzerinden de ürünlerinin tanıtımını ve satışını sağlamaktadır. Aynı zamanda müşteriler web adres üzerinde belirtilen telefon numarası üzerinden çalışanlar ile de iletişime rahatlıkla geçebilmektedir. Pazar günü hariç haftanın her günü hizmet sağlanmaktadır.

Antalya telsiz ürünler konusunda başarısından fazlasıyla söz ettiren firma ürün içeriği açısından da oldukça zengindir. Firmanın iş birliği yaptığı Kırısun, Hytera ve Motorola – 1 gibi çözüm ortakları bulunmaktadır. Böylece müşteriler için en iyi şekilde hizmet sağlanmaktadır.

Tedes PNC 370 Telsiz

Tedes  PNC 370 Telsiz ürünü ile müşteriler sınırsız profesyonel iletişim sağlayabilmektedir. Ürün özellikleri müşterilerin istediği her özelliği karşılaşmaktadır. Aşağıda ürünün barındırdığı özellikleri maddeler halinde sıraladık.

  • Sim Kart (m.tm.)
  • GPS
  • Bluetooth
  • 185 gr. Hafif yapı
  • LED Fener
  • Wifi
  • Network Tabanlı hizmetler

Yukarıda belirttiğimiz özellikler dışında ürünün diğer ayrıntılarını görmek için firmanın web adresine göz atabilirsiniz. Çok yönlü sesli çağrı ve temiz ses özellikleri ile siz de kaliteli telsiz satın almak istiyorsanız, Tedes Bilişim Teknolojileri firmasının web mağazasına bakabilirsiniz. Ayrıca buradan çalışanlar ile de iletişime geçebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi