QNET’e prestijli iki ödül birden

Doğrudan satış firması qnet, en prestijli uluslararası iş ödüllerinden iki tanesine layık gösterildi. ödüller qnet'e tüketiciye doğrudan satış sisteminde.

QNET’e prestijli iki ödül birden
QNET’e prestijli iki ödül birden

Asya'nın en hızlı büyüyen e-ticaret destekli doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNET, kısa bir süre önce Orta Doğu ve Kuzey Afrika Stevie® Ödülleri ve Communitas Ödülleri'ne layık görüldü.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Orta Doğu ve Kuzey Afrika Stevie® Ödülleri'nde firma, mobil uygulaması ‘QNET Mobile', ‘E-Ticaret Uygulamalarının Alışverişte İnovasyon' kategorisinde Altın Stevie® ödülünü kazandı. Firma bu ödülü, QNET Mobile uygulamasının kullanıcı dostu arayüzü tasarımı, kapsamlı özellikleri ve çoklu dil işlevselliği özellikleri nedeniyle kazandı.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika Stevie Ödülleri, bölgedeki 17 ülkede, işyerinde yeniliği tanıyan tek iş ödülü programı olarak biliniyor.

Alınan ikinci ödül, “Communitas” Ödülleri ise, "QNET RYTHM Vakfı Aracılığıyla Topluluklara Geri Veriyor" başlıklı bir video ile sergilenen ve yürütülen uluslararası Kurumsal Sosyal Sorumluluk programları için verildi.
Communitas Ödülleri'nde de, 'Topluluk Hizmetinde Liderlik ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk' kategorisinde birincilik ödülü almayı başardı.

QNET, dünyanın dört bir yanındaki topluluk geliştirme projelerinde şirketin KSS kolu olan RYTHM Vakfı ile çalışıyor. QNET‘in CEO'su Malou Caluza, "Bizim temel odak noktalarımızdan biri hizmettir. Amacımız müşterilerimize ve topluluklarımıza elimizden gelen en iyi şekilde hizmet etmektir. Stevie Ödülü'ne layık gösterilmemiz, mobil uygulamamızın, distribütörlerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutarak, iş ihtiyaçlarına en etkili şekilde hizmet edecek bir uygulama tasarlamış olduğumuzun kanıtı. Communitas'ın da bizi ödüle layık görmesi, iş yaptığımız topluluklara hizmet etmeye olan bağlılığımızı daha da ileri taşıyor" dedi.
 

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi