Papyon Çeşitlerine İlgi Artıyor!

Erkek modasına yön veren en önemli aksesuarlardan biri papyondur.

Papyon Çeşitlerine İlgi Artıyor!
Papyon Çeşitlerine İlgi Artıyor! Yeni Kalem

 


Erkek modasına yön veren en önemli aksesuarlardan biri papyondur. Özellikle şık davetlerde takım elbiseleri tamamlayan son dokunuş papyonlar ile yapılmaktadır. Hem şık hem iddialı bir parça olan papyonlar cool bir tarz oluşturmaya devam etmektedir. Sadece şık davetlerde değil günlük hayatta da kıyafetleriniz biraz renk katmak istiyorsanız rahatlıkla papyon tercih edebilirsiniz. Her sezon olduğu gibi bu sezonda papyonlar hit parça haline geleceğe benziyor.

Şık ve İddialı Parça

Özel gün ve gecelerde takım elbise ve smokinlerinizin tamamlayıcı parçalarıdır papyonlar. Her davete uygun papyonlar ile şıklık yarışına sizde katılabilirsiniz. Çoğu erkeğin en önemli aksesuar olarak gördüğü papyonlar her tarz ve zevke uygun üretilmektedir. Özellikle son sezonlarda spor şıklıkta da tercih edilmektedir. Bazı kombinler de ceket ya da gömlek kumaşından da kişiye özel papyonlar üretilmektedir.

 Papyon Çeşitleri

Birçok papyon çeşidi bulunmaktadır. Hem klasik hem de renkli papyonlar büyük ilgi görmeye başlamaktadır. Papyon seçiminde erkeklerin en önem verdiği konulardan biri ton olarak uyum sağlamasıdır. Fakat renklenen genç nesil ile bu renkler uyumsuzluğun uyumuna yol almaya başlamıştır. Çoğu kombinde birbirine zıt renkler ile papyon tercihi de yapılmaktadır.

Papyonlar hazır bağlanmış, klipsli ve bağlamalı olarak kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır. Önceden bağlanmış papyonlar her boyna göre ayarlanabilmektedir. Bu da kullanıcılara kolaylık tanımaktadır. Klipsli papyon modelleri ya gömlek düğmesine ya da yakaya monte olmaktadır. Bağlamalı modeller ile yakaya sarkıtılma özelliği ile daha tarz bir görünümde olmanızı sağlayacaktır.

Papyon kumaşında dikkat edilecek en önemli özellik kumaşının kaliteli olmasıdır. Çoğu papyonlar karakterinizi belli ettiği için renk konusuna önem verilir. Ancak renk ve desen kadar kalitede çok önemlidir. Aldığınız kaliteli papyonu yıllarca kullanabilirsiniz. Kumaş kalitesinde müşterilerden gelen mesajlar ve yorumlar çok olumlu yöndedir. Papyon tercihini bizlerden yapan her müşteri kumaş hizmetinden memnun ayrılmakta ve yakınlarına bu papyonları tavsiye etmektedir.

Siyah Papyon Modelleri En Güvenilir Renk Seçeneği

Kullanımı kravattan bile eski tarihlere uzanan papyon her dönemde erkeklerin gözdesi olmuştur. Özel davetlerde en şık kombinleri tamamlamak için papyon kullanılmıştır. En yaygını ise siyah papyon olmaktadır. Her kombine asilliğiyle uyum sağlayan siyah papyon erkeklerin ilk tercihi olmuştur. Hem kullanım kolaylığı hem de asilliği ile her dönem de ilk tercih edileceğe benzemektedir. Siyah papyonlarda da kendi içinde kumaş ve ton farklılığı olmaktadır. Bu da tek renkte bile birçok tercih seçeneğini öne sunmaktadır.

Örgü Papyon 4 Mevsim Gönül Rahatlığıyla Kullanın

Papyonlar sadece sıcak yaz günlerine özgü değildir. Kışın soğuğunda içinizi ışıtacak örgü papyon sizlerle buluşmaktadır. Özel gece ve resmi davetlerde kullanacağınız bu papyonlar takımlarınıza yeni stil katacaklardır. Papyon dünyasına yeni bir soluk getiren örgü papyon ile spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Müşteriye memnuniyeti ve ilgisine bakılırsa uzun zamanlar kombinleri tamamlayacağa benzemektedir.

Ahşap Papyon İlgi Çekmeye Devam Ediyor

Son zamanlarda papyonlar ahşaptan üretilmektedir. Geçen sezondan beri çok ilgi gören ahşap papyon birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Hem sevimli hem farklı görüntüsüyle cool olmak isteyenlerin dolabında çoktan yerini aldı bile. Birçok geometrik şekillere sahip olan bu ahşap papyonlar istediğiniz desen ve şekillerde de üretilmektedir. Bu kadar çok tercih edilme sebebi de bu olabilir. Sizlerin zevkleri ve duygu durumunu yansıtan papyonlar bu gidişle tüm sezonlar bizimle kalacak gibi görünüyor.

Birbirinden yenilikçi kombinlerin olmazsa olmaz parçası ahşap papyon imajları tamamlayacağa benziyor. Hem el işçiliği hem de fabrikasyon üretilen bu papyonlar baba oğul kombinleri tamamlamaktadır. Çoğu özel davette baba oğul bu ahşap papyonlar ile renkli kombin yapmaktadır. Ahşap üzerine renkli boyamalar ve desenler ile daha cazip hale gelen bu papyonlar her kesimden ilgi görmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi