Gökhan Bozdemir, Ayak Tenisi Federasyonu Samsun İl Temsilciği Görevine Atandı.

Bocce Milli Takım Antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Gökhan Bozdemir, Ayak Tenisi Federasyonu Samsun İl Temsilciği Görevine Atandı.

Gökhan Bozdemir,  Ayak Tenisi Federasyonu Samsun İl Temsilciği Görevine Atandı.
Gökhan Bozdemir,  Ayak Tenisi Federasyonu Samsun İl Temsilciği Görevine Atandı. Yeni Kalem

Bocce Milli Takım Antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Gökhan Bozdemir,  Ayak Tenisi Federasyonu Samsun İl Temsilciği Görevine Atandı.

Ayak Tenisi Federasyonu Samsun İl Temsilciği görevine, Bocce Milli Takım Antrenörü beden eğitimi öğretmeni Gökhan Bozdemir atandı.

Uluslararası Futbol Tenisi Federasyonu Birliği (FIFTA) ile bağlantı kuran Mustafa Sungur başkanlığındaki  birliğin önerisi üzerine 5 derneğin bir araya gelmesiyle Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu kuruldu.

Başkan Mustafa Sungur tarafından kurulan Ayak Tenisi Federasyonu yönetimi, il temsilcilerini atamaya başlandı. Trendbet Görevinde birçok milli sporcu yetiştiren beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir, Ayak Tenisi Federasyonu Samsun İl Temsilciği görevine getirildi.

Samsun il temsilciliğine atanan Gökhan Bozdemir yaptığı açıklamada, "Spor şehri Samsunumuza yeni bir dalda birçok başarılar kazandırmak, başta gençler olmak üzere her kesimden insana bu sporu sevdirmek için çalışacağız. İlçe temsilcilerimizle güzel bir ekip kurduk. Ayak tenisi her yerde oynanabilen çok zevkli bir oyun. Federasyonumuzun değerli idarecileri ile birlikte en kısa zamanda okul sporlarına girmesini sağlayacağız. Bana bu görevi layık gören Federasyon Başkanımız Mustafa Sungur başta olmak üzere değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi