TSC KARİYER ENSTÜTÜSÜ İŞ DÜNYASININ NABZINI TUTUYOR

TSC Kariyer Enstitüsü verdiği üst düzey eğitimler iş dünyasına büyük katkı sunuyor.

TSC KARİYER ENSTÜTÜSÜ İŞ DÜNYASININ NABZINI TUTUYOR
TSC KARİYER ENSTÜTÜSÜ İŞ DÜNYASININ NABZINI TUTUYOR Yeni Kalem

TSC Kariyer Enstitüsü verdiği üst düzey eğitimler iş dünyasına büyük katkı sunuyor. Özellikle ISO standartları kapsamında eğitimler düzenleyen TSC Kariyer Enstitüsü gıda güvenliği ve yönetim sistemleri olmak üzere birçok alanda faaliyet yürütüyor. Kurulduğu günden buyana iş dünyasının her dalından işletmeye daha iyi bir üretim daha iyi bir yönetim sunma gayesinde olsan TSC Kariyer Enstitüsü, her geçen gün etkileşim ağını genişletiyor. İnovatif yaklaşımla hareket eden firma, dijitalleşen dünyaya tam manasıyla ayak uyduruyor. Gerçekleştirdiği eğitimlerde sertifikalarda düzenleyen TSC Kariyer Enstitüsü, kurlarına katılanların kariyerlerinde geleceğe yönelik önemli izler bırakıyor.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’nin katkıları nelerdir?

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi’ni entegre etmek gıda sektöründe hizmet veren işletmelere üretim ve yönetim kolaylığı sağlıyor. Bu anlamda TSC Kariyer Enstitüsü isteyen kurumlara ve personellerine bu eğitimi veriyor. ISO 22000 gıda sektörünün her zaman kullandığı bir standart olduğu için iso 22000 eğitimi oldukça önem arz ediyor.

Pandemi koşullarına da adapte olan TSC Kariyer Enstitüsü, eğitimlerini uzaktan olarak da gerçekleştirebiliyor. Büyük eğitim kurumları ve üniversitelerinde uzaktan eğitim verdiği günümüzde, eğitimlerin verimli geçmesi ve katılımcıların en üst düzeyde fayda sağlayabilmesi için enstitü her ayrıntıyı düşünmüş. TSC Kariyer Enstitüsü ders sırasında aktif katılım sağlanabildiği gibi, ders sonrasında da kursiyerlerin aklına takılan tüm sorulara cevap üretiyor.

Kaynak: https://www.tsckariyer.com/gida-guvenligi-egitimi-iso-22000-nedir/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi