Forwardie profesyonel taşımacılık hizmeti veriyor

Forwardie dünyanın dört bir yanına taşımacılık hizmeti veren profesyonel bir firma olarak karşımıza çıkıyor.

Forwardie profesyonel taşımacılık hizmeti veriyor
Forwardie profesyonel taşımacılık hizmeti veriyor Yeni Kalem

Forwardie dünyanın dört bir yanına taşımacılık hizmeti veren profesyonel bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Firma Azerbaycan, Türkiye, Gürcistan, Rusya gibi ülkelerin yanı sıra bir çok Avrupa, Afrika, Amerika ve Asya ülkesine de taşımacılık hizmeti veriyor. Karayolu, havayolu, denizyolu, proje ve özel yük taşımacılığı hizmeti sunan firma, sektöründe lider konuma yerleşiyor. Profesyonel bir kadro ile çalışan Forwardie, dijital çağın gerektirdiği gibi yüksek teknolojik donanımlı bir alt yapıyı da müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Forwardie uluslararası lojistik sektöründe çığır açan yeniliklere de imza atıyor. Müşterilerinin yüklerinin nerede olduğunu teslim edilip edilmediğini kontrol etmesi için bir uygulama geliştiren firma özel yazılımlar kullanıyor. Uluslararası taşımacılık sektörünün skalasını belirleyen Forwardie, müşterinin memnuniyeti için her türlü tedbiri alıyor.

Forwardie çok geniş bir ulaşım ağı sunuyor

Forwardie taşınan yükün bilgisayar ile veya telefon ve tablet ile takip edilmesini sağlayan bir uluslararası nakliyat firması olarak hizmet veriyor. Müşterilerinin aklına takılan sorulara en hızlı ve en etkin cevapları vermek için firma operasyon uzmanı ve operasyon takım liderleri istihdam ediyor. Firma taşınacak yük için verilebilecek en doğru ve en ekonomik şartları sunuyor. Bunu yaparken de ulaştırma sürelerini ve  bu sürelerdeki verilebilecek fiyatları müşterileri için karşılaştırarak müşterilere sunuyor. Dünya’nın birçok köşesine yük taşıyan firma güvenliği ve ekonomikliği ön planda tutarak çalışmalarını sürdürüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi