Eyüp Sabri Göncü Başarılarıyla Gündemde

İş dünyasında Dollvet yönetim kurulu başkanı olarak bilinen iş adamı Eyüp Sabri Göncü, pek çok farklı iş ve alanda da anılmaya devam etmektedir.

Eyüp Sabri Göncü Başarılarıyla Gündemde
Eyüp Sabri Göncü Başarılarıyla Gündemde Yeni Kalem

Sektörde Dollvet yönetim kurulu başkanı olarak bilinen Eyüp Sabri Göncü, pek çok farklı iş ve alanda da anılmaya devam etmektedir. 1978 yılında Şanlıurfa’da gözlerini dünyaya açan Göncü, hayatının pek çok bölümünde hareketli olmuştur. Bu durumu çevresindeki insanlara da yansımıştır. Kendini pek çok alan ve sektörde geliştiren iş adamı, inşaat ve tekstil sektörlerinde çok başarılı çalışmalara imza atmıştır. Aynı zamanda hayvansal aşı üretimi ile ilgili faaliyetlerde de adını duyurmuştur.

Her Alanda Başarılı İsim

Eyüp Sabri Göncü kimdir sorusuna verebileceğimiz pek çok cevap mevcuttur. Hem evlilik dönemi boyunca hem de eğitim hayatı süresince devamlı olarak hizmet vermeye devam etmiş ve vermeye de devam etmektedir. 2000 yıllarında Bursa’nın yerel gazetesi olan “Bursa 2000” gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlamıştır. Köşe yazarlığında kendini geliştirmesi ile birlikte “Ekose” adında bir de dergi çıkarmıştır. Üniversite hayatı boyunca birçok paneli söyleşi, etkinliklere katılarak sosyalleşmeye yönelik pek çok konuda hizmet vermeye devam etmiştir. Kendisini hayatı boyunca geliştirmeye çalışan Göncü, aynı zamanda Amerika’ya giderek İngilizcesini geliştirmek adına dil eğitimi almıştır.

Sektörde Öncü İş Adamı

Eyüp Sabri Göncü’nün eğitim hayatın boyunca başarılarının pek çoğuna rastlamak mümkündür. Pek çok alanda öncülük ettiği gibi, başka insanların da hayatına dahil olmasını sağlamıştır. Hayatı boyunca, başkanlık ve konsey başkanı gibi görevleri üstlenmiştir. 17 yıl boyunca tekstil sektöründe faaliyet gösterse de pes etmeden kendisini inşaat sektörüne de atmıştır. Bu alanda da oldukça başarılı projelere imza atan iş adamı, oldukça başarılı bir projesi olan Dollvet aşı fabrikasını kurarak bugünkü konumuna gelebilmek için çok çalışmıştır.

4 çocuk babası olan Eyüp Sabri Göncü, memleketi Şanlıurfa başta olmak üzere, İstanbul, Çanakkale ve Bursa’da birçok restorasyon çalışmasına imza atmıştır. Adını her fırsatta başarı ile duyuran iş adamı, yapacağı yeni projeler ve gelişimler ile de son derece merak edilmekte ve takip edilmektedir. Dollvet aşı fabrikasının ürettiği aşıların da dünyaya nam salması, bu konuda duyanları hiç şaşırtmamaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi