Kurban Hisse Organizasyonu

15 yıllık tecrübesiyle birlikte Kurban Hisseleri organizasyonu, 2005 yılından itibaren İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Kurban Hisse Organizasyonu
Kurban Hisse Organizasyonu Yeni Kalem

15 yıllık tecrübesiyle birlikte Kurban Hisseleri organizasyonu, 2005 yılından itibaren İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk dönemden beri her sene Kurban Bayramı olduğu zamanlarda İslami şartlara uygun bir şekilde kesim alanlarında kurban kesimi gerçekleştirmektedir. Kurban organizasyonu bakımından oldukça sistemsel bir şekilde çalışarak Kurban Bayramı’ndaki yoğunluğu da örgütsel bir şekilde idare etmektedir. Bu sayede kurban kesimlerinde hiçbir şekilde aksaklık da meydana gelmemektedir.

Tüm kurban kesim işlemleri ise Kurban Hisseleri organizasyon firmasının sağladığı kesime uygun yerlerde ve İstanbul genelinde gerçekleşmektedir. Üstelik organizasyonu sağlayan çalışanlar arasında da birbirinden uzman bir ekip yer almaktadır. Bu da kurban kesim işlemlerinin en uygun yerde ve tecrübeli kişiler ile yapılmasında olanak sağlıyor diyebiliriz.

Kurban Hisseleri Kurban Kesim İşlemleri

Alanında uzman olan ve profesyonel bir çalışma performansı gösteren kadrosu ile Kurban Hisseleri, her Kurban Bayramı döneminde 1.000 adet küçükbaş ve büyükbaş kurban kesimi sağlamaktadır. Kesim işlemlerinde olası bir sorun ihtimaline karşın da tüm önlemler en iyi şekilde alınmaktadır. Üstelik firmanın bünyesinde bulunan kurbanların hepsi de Doğu ve Güneydoğu Anadolu bilgesinden uzman ekipler aracılığı ile seçilmektedir. Daha sonrasında ise kurbanlık satışı sağlanır. Çiftliklerinde sağlık ve bakım kontrollerinden geçen kurbanlar, bayram günü geldiğinde de Kurban Hisseleri firmasının kesim yerlerine götürülür ve işlemler gerçekleşir. Böylece bir Kurban Bayramı daha sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Kaynak: https://kurbanhisseleri.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi