Güven ve Kalite İçin Kale Doors

Her gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak yenilenen iç yüzü ile yükleme sistemleri konusunda uzun yıllardır hizmet veren uzman ekip, kapı sistemleri konusunda da sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Güven ve Kalite İçin Kale Doors
Güven ve Kalite İçin Kale Doors Yeni Kalem

 

Her gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak yenilenen iç yüzü ile yükleme sistemleri konusunda uzun yıllardır hizmet veren uzman ekip, kapı sistemleri konusunda da sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Müşterilerinden gelen pozitif geri bildirimler ile de başarılarına başarı katmaktadır. Özel tasarım, yangın kapıları gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Avrupa’ya da ihracat yapan Kaledoors gün geçtikte her noktaya hizmet vererek yeni başarılar kaydetmektedir. Firmanın başlıca yaptığı işleri aşağıda sizlere listeledik.

  • Sarmal sistemler
  • Fotoselli kapı
  • Garaj kapısı
  • Yangın kapıları

Yukarıda firmanın müşterilerine kalite ve güven içerisinde sunduğu hizmetlerin bazılarından bahsettik. Sizler için her gün yenilenen, hayatınızı kolaylaştıran hizmetlerin tamamını ve detaylı bilgi sahibi olmak için firmanın web sitesini ziyaret edebilir, aklınızdaki soruları yanıtlandırabilirsiniz.  

En Kullanışlı Fotoselli Kapı

İnsan hayatına dahil olan teknolojinin her gün gelişmesiyle kullanımı daha kolay hale getirilen ürünlerin imalatı artmaktadır. Bunlardan biri de kapı sistemlerinde mevcut olan fotoselli kapıdır. Işığa duyarlı şekilde çalışan kapı sisteminin bir diğer adı da otomatik kapıdır. İşlevsel oluşları ile çok fazla talep gören kapılar arasındadır. Büyük bina girişlerinde; hastane, mağaza gibi yerlerde kullanımı oldukça fazladır. Modern ve estetik görünümü ile ziyaretçiler de pozitif etki oluşturmaktadır.

Yana kayar, dairesel hareket eden kapı çeşidi olmasına rağmen çok kullanılan kapılardandır. Verimli çalışma özellikleri ile her müşterinin arzu ettiği kapı türüdür. Farklı ek özellikler de dahil edilebilir, özelleştirilebilir ve beklentileri karşılayarak oldukça tatmin edicidir. Yanal hareket sistemlerine mevcut olduğundan üzerine fazla yük binmez, bu sayede motor ile kolaylıkla işlevini görür. İstenilen ölçülerde üretimi sağlanmaktadır ki rahatlıkla geniş bir alana sahip olunabilsin.  Her yönden kullanımı avantajlı ve farklı özelliklere sahip olmaları fotoselli kapı fiyatları biraz yukarı çekilebilmektedir. Kaliteden ödün vermeyerek, uygun ve hesaplı ürünler sunmaya çalışan firma, piyasa da farkını ortaya koymaktadır.

Fotoselli Kapı Teknik Servisi ve Tamiri Hakkında

İstenildiğinde şifreli giriş çıkış özelliğini kullanabileceğiniz kapı çeşidinde güvenlik açısından büyük fayda sağlamaktadır. İstek olduğunda bu özellikler dahil edilebilmektedir. Satış sonrası teknik servisi de başarı ile sürdüren uzman ekip, fotoselli Kapı tamirinde de profesyonelliğini sizlere sunmaktadır. Uzman teknik ve mühendis ekibi ile edinilen tecrübelerle, uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz kapı sistemleriyle buluşmanızı sağlamaktadır. Estetiğin teknoloji ile buluştuğu alanda en son teknolojileri yakından gözlemleyerek en zarif ve modern sistemleri kurmaya devam etmektedir.  Uzun ömürlü kaliteli malzemelerden üretilmiş ürünleri, sizleri yarı yolda bırakmayacak, sürekli destekleyecek şekilde sunmuşlardır.

Modern görünümleri ile insanlarda iyi bir intiba oluşturmakta olan sistemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmanın web sitesini ziyaret edebilir, uzman ekipten telefon veya mail aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://kaledoors.com/fotoselli-kapi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi