GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-06-2021 17:19   Güncelleme : 19-06-2021 17:19

Yeni Sondaj Markası

Sektörde uzun zaman yer almış, tecrübeler kazanarak yeni marka yüzü olarak karşımıza çıkan Ark Sondaj ülkemizde Konya’da tedarik hizmeti sunmaktadır.

Yeni Sondaj Markası

Sektörde uzun zaman yer almış, tecrübeler kazanarak yeni marka yüzü olarak karşımıza çıkan Ark Sondaj ülkemizde Konya’da tedarik hizmeti sunmaktadır. Sondaj makineleri ve sondaj makinesi parçaları tedarikini sağlayan firma başka ülkelerde de hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak piyasada rakip fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır. Verdiği hizmetler olarak;

gibi başlıklar sıralayabiliriz. Sadece bunlarla kalmayan hizmetleri firmanın web adresinde müşterilerinin ziyaretini beklemektedir. Sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için web sitesinde ki iletişim formundan da faydalanabilirsiniz.

En Kaliteli Çamur Pompaları

Kaliteli ve uygun satış hizmetini benimseyen firma çamur pompası tedarikinde de kendini göstermektedir. Ana parçası dişli olan çamur pompaları, su ve çimento pompalamak için kullanılmaktadır. Ark Sondaj, dublex ve triplex olarak ihtiyaca uygun pompa tedarik hizmeti vermektedir. Sondaj sırasında, çamuru deliğe dolaştırmak için kullanılmaktadır. Üretilen çamur pompası çeşitleri hakkında aşağıda sizlere kısaca bahsettik.

  • Santrafüj Pompası

Kullanım alanları daha çok içme suyu, kanalizasyon, tarım, petrol gibi alanlarda yaygındır.

  • Dublex Çamur Pompası

Farklı ölçülerde üretimi bulunmakta kullanım alnına göre tercih edilmesi gerekir.

  • Köpük Pompası (Cikcik Pompası)

Hava sondajı olarak tasarlanmıştır.

Yukarıda bahsettiğimiz pompa çeşitleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmanın web sitesini ziyaret edebilir, iletişim formunu doldurarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.