Semt77 bölgenin en iyi yaşam projesi

Bilindiği gibi artık günümüzde şehirleşme olgusu büyük bir değişime gebedir.

Semt77 bölgenin en iyi yaşam projesi
Semt77 bölgenin en iyi yaşam projesi Yeni Kalem

Bilindiği gibi artık günümüzde şehirleşme olgusu büyük bir değişime gebedir. 21. Yüzyılda kentler hem modernizmi hem çevre bilincini hem de yaşam alanlarını bir arada tutmaya çalışmaktadır. Çağımıza uygun yapı ve kentleşme alanında faaliyet yürüten Yalova Group Yalova'nın en iyi yaşam projelerini hayata geçirerek birçok yeniliğe imza atmıştır. Yalova Group geri dönüşüm sektöründe tarım sektöründe inşaat sektöründe ve gayrimenkul sektöründe son derece etkin ve verimli işler yapmıştır. Yalova Group tarafından yapılan bütün iş ve işlemler bölgenin lokomotifi konumunda faaliyetler olarak karşımıza çıkar. Bu anlamda Yalova Group  Yalova ev fiyatları konusunda da bölgenin belirleyicilerindendir.

Yalova Group bilgiye öncelik verir

Yalova Group hayata geçirdiği birçok projede olduğu gibi Yalova konut projeleri çalışmalarında da öncelikle liyakatın ve bilginin önemini bilerek bu anlamda istihdam faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Yatırım yaptığı bölgelerde sadece yapılaşma ve konut satışı işlemlerini değil aynı zamanda çevreye yönelik bireylere yönelik sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirmektedir. Yalova Group faaliyetlerini yürütürken son derece kurumsal bir anlayışla kendine ait misyonuna ve vizyonuna uygun bir biçimde hareket eder. Yalova Group Semt77 projesinde de yine bu anlayışın yansımalarını Yalovalılar başta olmak üzere tüm ülkemize göstermektedir. Yalova Group aynı zamanda semt77 projesi ile gençlerin eğitim faaliyetlerini spor kültür sanat faaliyetlerini ve daha birçok faaliyetleri gerçekleştirebileceği özgür ve güvenli bir yaşam alanı sunar. Yalova satılık evler deyince de bireylerin almayı istedikleri ilk akla gelen proje Semt77’dir.

Yalova Group kuruluşlarla dirsek temasındadır

Yalova Group faaliyetlerini yürütürken Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Devlet Planlama Teşkilatı ve şehre ve imara dair faaliyet yürüten bütün kuruluşlarla son derece etkin ve verimli bağlar kurarak sürekli dirsek temasını sürdürmektedir. Sektörel mevzuatlar ve bilgi akışını da son derece hızlı bir şekilde gerçekleştiren Yalova Group inşaat ve yapı sektöründeki yenilikleri de yakından takip etmeye çalışır.

Sektörün trendlerini takip eder ve belirler

Yalova Group faaliyetlerini yürütürken aynı zamanda dünya üzerinde inşaat ve yapı sektörü ile ilgili yapılan bütün yenilikleri yakından takip etmekte ve bu yenilikleri hızlı bir biçimde bünyesine entegre etmeye çalışmaktadır. Bu nedenle Yalova Group ülkemizde inşaat ve yapı sektörünün lokomotifi konumunda olan firmalar arasında yer almaktadır. Yalova Group toplam kalite bilinci ile hareket ederek son derece etkin ve verimli bir kalite politikası oluşturmuştur. Her faaliyet alanı ve konu ile ilgili yasal mevzuatları yakından takip eden Yalova Group yasa ve mevzuat ile birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve iyi insan ilişkileri kuran bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Yalova Group geleceğe dönük gerçekleştirdiği projelerinde hem kent yaşamına katkı sağlamayı hem çevreye ve doğaya zarar vermeden hareket etmeyi hem de bireylere kazançlı bir yatırım imkanı sunmayı hedeflemektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi