En Kaliteli Avize Çeşitleri

Uzun yılların verdiği tecrübe ile alanında uzman çalışanlarıyla cami avizesi, düğün salonunu avizesi, otel avizesi üretimi yapmaktadır.

En Kaliteli Avize Çeşitleri
En Kaliteli Avize Çeşitleri Yeni Kalem

Uzun yılların verdiği tecrübe ile alanında uzman çalışanlarıyla cami avizesi, düğün salonunu avizesi, otel avizesi üretimi yapmaktadır. Kurulduğu günden bugüne sürekli gelişim kaydeden ve kaliteli hizmetler ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. Sektöründe uzun yıllardan beri çalışmalar sürdüren Kervansaray Avize firması müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı binlerce projeye imza atmıştır.

Cami avizeleri dışında yıllardır otel ve düğün salonları içinde avize üretimi yapılmaktadır. Kaliteli ve estetik anlayışı ile ürünlerini imal etmektedir. Aşağıda sizlere avize çeşitlerinden bahsettik.

  • Osmanlı Modelleri
  • Selçuklu Modelleri
  • Antik – Eskitme Modeller

Cami avize ürün modelleri için yukarıda sizlerle birkaç örnek paylaştık. Modeller hakkında bilgi almak daha fazlasına erişmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firma, işlerini yüksek titizlikle üretip, cami avizelerinin nakliye ve bir yıla kadar bakım masraflarını karşılamaktadır.

Diğer Salonlar İçin Avizeler

Uzun yıllardır cami avizeleri için üretim yapmakta olan firma, son yıllarda otel ve düğün davet salonlarına da avize üretimi yapmaktadır. Avizelerin yapımında paslanmaz gold ve pirinç kullanılmaktadır. Ankara merkezli olan firmanın, pek çok uluslararası projeleri mevuttur. Tarihi eser camilerinin avizeleri projesini de üstlenen firma birçok başarıya imza atmıştır. Talebe bağlı olarak yüksek kalite ses sistemi kurulumu da mevcuttur. Daha detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi