Güvenilir Bir Destekçi

Her birimizin yerine koşar adım yardımlar için çalışan, gerekli yerlere yardımları ulaştıran dernek ve kuruluşların, o gittiklerinde bilgisiz kaldıkları yerlerde onlara destek olan, gerekli düzenlemeleri ve işleyişi ayarlayan firma, İnpa’dır.

Güvenilir Bir Destekçi
Güvenilir Bir Destekçi Yeni Kalem

Her birimizin yerine koşar adım yardımlar için çalışan, gerekli yerlere yardımları ulaştıran dernek ve kuruluşların, o gittiklerinde bilgisiz kaldıkları yerlerde onlara destek olan, gerekli düzenlemeleri ve işleyişi ayarlayan firma, İnpa’dır. İnpa, görev bakımından aslında veren elden alan ele kadar ayarlanan yolun düzenlemelerini yapan şirkettir.

Kısaca anlatmak gerekirse dernekten belirlenen gözlemcilerin Afrika yardım adı altında geldikleri bölgelerde onlara neyi nasıl yapacakları, nerede kalabilecekleri konusunda yardım eden bir organizasyon şirketidir. Bu süreci de gözlemcilerin geldiği ilk andan gittikleri zamana kadar sürdürmekte, alanı iyi tanıyor olmanın tüm faydalarını dernek ve kuruluşların rahatça hareket etmesi için kullanmaktadır. Bunun için de olması gereken plan ve programı önceden belirleyip gözlemcilere sunmaktadır.

Şeffaf Bir Çalışma Sistemi Kurmak

Sizlerin yaptığınız kurban bağışı ve buna benzer tüm yardımlarınızı alarak yardıma ihtiyacı olan alanlara giden derneklerin, oralarda en rahat ve güvenilir şekilde teslimini sağlamak için var olan İnpa, aynı zamanda oradaki o işleyişten de sorumludur. Yani neyin nerede, ne zaman ve nasıl yapılacağını da organize etmektedir. Elbette bunları yaparken de her şeyi kayıt altına almaktadır. Kurban kesilirken, dağıtımı yapılırken, her an çekilen görüntüler de gerek şahıslara gerekse derneklere teslim edilmektedir. Bu konuda işlerin oldukça kolaylaşmasını sağlayan şirket, kendi bünyesine, kendi değerlerini de atlamadan çalışmalarını devam ettirme yolundadır. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi