Hızlı ve Kolay Dijital Yatırım Platformu Ascoin

A&S Investmen Holding bünyesi tarafından kurulmuş olan Ascoindex, başta ascoin olmak üzere site içerisinde bulunan birçok dijital varlığın alım ve satımı, saklanması, transfer aşamaları amacıyla tam anlamıyla 2021 yılında aktif olmuştur.

Hızlı ve Kolay Dijital Yatırım Platformu Ascoin
Hızlı ve Kolay Dijital Yatırım Platformu Ascoin Yeni Kalem

A&S Investmen Holding bünyesi tarafından kurulmuş olan Ascoindex, başta ascoin olmak üzere site içerisinde bulunan birçok dijital varlığın alım ve satımı, saklanması, transfer aşamaları amacıyla tam anlamıyla 2021 yılında aktif olmuştur. Türkiye üzerinde diğer sitelerden farklı olarak güvenli, sorunsuz, şeffaf, uygun ve kolay ulaşılabilirlik maddelerini kendisine ilke edinmiştir. Böylece Ascoindex de diğer dijital yatırım platformlarının yanında yerini almayı başarmıştır.

Ascoindex firması kullanıcılarına sunmuş olduğu kolay kullanıma sahip ara yüzü ile kullanıcı dostu olmayı basarmıştır. Bu sayede birçok kullanıcı site içerisinde işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeye başlamıştır. Firma alım ve satım işlemleri için kolay ve şık ara yüzü geliştirmesi yaparak sizleri yormadan her şey gözünüzün önünde olacak şekilde kullanım kolaylığı sağlamıştır. Bu sayede site üzerinde yeni çıkacak coinler hakkında oluşturulan grafiklere de kolayca erişim sağlayarak takip edebilirsiniz.

7/24 Ulaşacağınız Müşteri Hizmetleri ile Hizmet Veriyor!

Ascoindex müşterisini önemseyen ve ona değer veren bir platformdur. Her Ascoindex kullanıcısı olan birey site üzerinde yaşadığı bir sorunda çözüm için 7/24 müşteri iletişim merkezine bağlanabilir. Bunun yanında aradığı cevapları bulmak için müşteri temsilcileriyle konuşarak sorunları çözüme kavuşturabilirler. Hem uygulama hem de site üzerinden 7/24 canlı destek hattına ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca e-posta desteği ve sosyal medya sağlayıcıları ile birlikte sizlerle birçok platform üzerinden yardımcı olacaklardır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi