Yenilikçi Bir Güç, Kale Rampa!

Kendi sektörü içerisinde büyük başarılara imza atmış olan ve şu an rakiplerinin önünde durarak gözde konumda bulunan Kale Rampa, 2016 yılında Trakya bölgesinde kurulmuştur.

Yenilikçi Bir Güç, Kale Rampa!
Yenilikçi Bir Güç, Kale Rampa! Yeni Kalem

Kendi sektörü içerisinde büyük başarılara imza atmış olan ve şu an rakiplerinin önünde durarak gözde konumda bulunan Kale Rampa, 2016 yılında Trakya bölgesinde kurulmuştur. Şu an Çorlu’da bulunan firma tecrübesi ve sürekli olarak gelişime açık olmasıyla beraber ülkemizde Avrupa standartlarına uygun üretim yapmaktadır.

Lojistik merkezleri ve rampalara ihtiyaç duyan diğer her türlü alanlara hizmet veren firma, ülkemiz içerisinde yapılan üretim artışı ile beraber, aslında yurtdışına olan bağlılığı da azaltmayı amaçlamaktadır. Üretti ürünleri Trakya başta olmak üzere ülkemizin her bir noktasına olabilecek en hızlı şekilde gönderim sağlamaktadır. Var olan on yılı aşkın deneyimi ile beraber kalitesinden de kesinlikle ödün vermemektedir. Şu anda çeşitli üretimler yapmakla beraber ürünlerinde de yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Her geçen gün ihracat yaptığı alanları arttıran Kale Rampa, üretimi konusunda da tecrübesini ve bilgi birikimini olabilecek en iyi şekilde kullanmakta ve bu konuda büyük bir başarı elde etmektedir. Kesinlikle, ihtiyaç halinde tercih edilecekler arasında en başta yer almaktadır.

İsteklerimize Kulak Veren Kale Rampa!

İhracatını sağladığı ürünlere örnek göstermek gerekirse seyyar rampa, mobil rampa, hidrolik rampa, dik rampa, gömme rampa gibi birçok çeşidi de sayabiliriz. Depo ve lojistik malzemeler gibi farklı yönlerde de hizmet vermekte olan firma tam otomatik yükleme sistemleri de üretmekte ve geliştirmektedir. Güncel gelişimleri sürekli olarak takip etmekle beraber aynı zamanda oldukça önemli bir faaliyete de adım atmışlardır.

Firma bizim isteklerimiz doğrultusunda, yani kendi hayalimizde oluşturduğumuz rampa için bizlerle beraber çalışmakta ve rampayı oluşturmaktadırlar. Bunun içinde verdiğiniz bilgiler doğrultusunda mühendisleri yardımıyla çizimleri sağladıktan sonra uygulama aşamasına kadar sizinle birebir temas kurarak tam olarak istediğiniz rampayı ortaya çıkarmaya çalışmaktadırlar. Bu konuda oldukça başarılı olan firma aynı zamanda belirlenen tarihte ürünün teslimatı için de oldukça disiplinli bir şekilde çalışma yürütmektedir.

Size teslim edeceğini kararlaştırdığı tarihte kesin olarak teslimatı gerçekleştiren Kale Rampa, bu konudaki titizliğini de zamanın değerini verdikleri önemden dolayı vakit nakittir ilkesine dayanarak kazanmışlardır. Firma kendi içerisinde çalıştığı iş ortaklarının Servis ve bakım hizmetlerinin de üstlenmek ile beraber aslında bütünüyle bizim isteklerimizi karşılamaktadırlar.

Sağlıklı Bir Hizmet İçin Kale Rampa!

Birçok alanda oldukça kaliteli adımlar atan firma, aynı zamanda makaslı platform konusunda da uzman konumundadır. Makaslı platform bildiğimiz üzere istenilen yükü istenilen bir yüksekliğe kaldırmak ya da istenilen yükseklikten daha aşağıya indirmek için kullanılan bir sistemdir. Firma makasta platformları hem yurt içinde hem de yurt dışında satışa sunmaktadır.

Ayrıca makasta platformlarında kendi özelliklerine göre üç farklı bölümü bulunmaktadır. Bunlar personel platformu, yük platformu, engelli platformu olarak bilinmektedirler. Ayrıca platformlar belirli alanlarda sabit bir şekilde kullanıma uygun olan sistemlerdir. İmal edildikleri süreç içerisinde boyutları ve özellikleri elbette müşterilerin istekleri doğrultusunda, onların taleplerine birebir uyumlu şekilde üretilmektedirler.

Kaynak: https://www.kalerampa.com/rampalar/makasli-platform

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi