Hiper Televizyon Ücretsiz Test Yayını

Hiper Avrupa üzerinde olmak üzere birçok ülkede Full HD yayın akışı hizmeti vermektedir.

Hiper Televizyon Ücretsiz Test Yayını
Hiper Televizyon Ücretsiz Test Yayını Yeni Kalem

Hiper Avrupa üzerinde olmak üzere birçok ülkede Full HD yayın akışı hizmeti vermektedir. Aynı zamanda sizlere para kazanmanız adına iptv bayilik hizmeti imkanı da sunuyor. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için 18 yaşınızı doldurmanız gerekir. Aynı zamanda açtığınız bayilik için aylık stabil müşteri kotasına da sahip olmanız önemlidir. Eğer bayilik hizmeti alıyorsanız da cihazlar hakkında ve teknik servis bilgisi hakkında da bilginizin olması gerekir. Ayrıca bayilik açmanız için Türkiye’de yaşamamanız gerekiyor.

Her iş ortağı potansiyel müşterisi için ücretsiz deneme yayını verebilir. Sınırsız test hakkına sahiptir bayiler. 1 saatlik, 3 saatlik, 6 saatlik ve 12 saatlik olmak üzere sınırsız ücretsiz yayın açılabilir. Ancak 24 saat için talepte bulunursanız 2 kredi ücret ödemesi vardır.

Bayilik Panelinde Yapabileceğiniz İşlemler

İş ortakları bayi paneli üzerinde test açma, yayın açıp uzatabilme özelliklerine sahiptirler. Aynı zamanda yayını askıya alıp tekrara açabilme özellikleri de vardır. Bunların dışında Kullanıcıların hangi yayınları hangi hız ile izlediğini de görebilme şansınız vardır. Bu sayede müşterilerinizi düzenli takip ederek onların sorununa kendileri henüz size yazmadan çözüm odaklı yaklaşmış olursunuz. Eğer hızda bir sorun varsa karşıdan müdahale ederek bu durumu düzeltebilirsiniz. Eğer yayın akışında sıkıntı varsa hemen müdahaleyle bu durumu düzeltebilirsiniz. Böylece karşılıklı memnuniyet oranı da ciddi oranda artış göstermiş olacaktır.

Kaynak: https://hipertelevizyon.site/bayilik.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi