Balans Yapı Hakkında

Balans aş Türk inşaat sektörünün gelişimine katıldığı farklı projeler ile katkılarda bulunmuştur.

Balans Yapı Hakkında
Balans Yapı Hakkında Yeni Kalem

Balans aş Türk inşaat sektörünün gelişimine katıldığı farklı projeler ile katkılarda bulunmuştur. Sadece konut yapısı değil birçok alt yapı projeleriyle de ön plana çıkmayı başarmıştır. Özellikle de sulama, gölet ve taşkınlara karşı gerçekleştirdiği projeler ile başarılı işlerde yer almıştır. Firma uzun zamandır baraj, hidroelektrik santral gibi birçok kamu ihalesi “Müteahhitlik ve Kamu Sektörü” için büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Daima yenilikçi düşünceye sahip oluşuyla da ön plana çıkmayı basarmış ve diğer firmalardan farklı olduğunu kanıtlamıştır.

Uzman kadrosu ve genç çalışma arkadaşlarıyla birlikte projelerde bulunana sorulara hızlı bir şekilde çözümler bulmasıyla da dikkat çekmiştir. Bir projenin en iyi şekilde ilerleyebilmesi için kesinlikle sorun olmaması gerekir. Balans Yapı mühendisleri en iyi şekilde çözüm odaklı yaklaşımlarla birlikte projelerin sorunsuz tamamlanmasında yardımcı olmaktadır.

Balans Yapının Faaliyet Alanları

Balans Yapı Şirketi Avrupa Birliği Kırsal Alt Yapı projeleri, DSİ yer altı ve yer üstü sulama projeleri, köy içme suları, Kanalizasyon ve AG-OG projeleri, baraj yapımları, taşkın korumaları gibi birçok alanda faaliyet göstermiştir. Ayrıca Balans Yapı hala bu alanlarda en iyi şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle de tarımsal alanda sulama tekniklerini teknolojinin de yardımlarıyla en iyi şekilde geliştirmiştir. Suyun bir damlasını bile önemseyen firma tarımsal sulama esnasında gerçeklesen yersiz su israfını önlemek içinde projelerinde bu konulara da yer vermektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi