Nox Project Mimarlık Ofisi

Nox Project CEO’su olan Mert Taş, tasarımcısı Serhat Aydemir ve Fotoğrafçısı Sercan Ay ile birlikte özgün, konforlu ve uzun süre kullanıma sahip projelere imza atıyorlar.

Nox Project Mimarlık Ofisi
Nox Project Mimarlık Ofisi Yeni Kalem

Nox Project CEO’su olan Mert Taş, tasarımcısı Serhat Aydemir ve Fotoğrafçısı Sercan Ay ile birlikte özgün, konforlu ve uzun süre kullanıma sahip projelere imza atıyorlar. Dinamik, genç ve oldukça yüksek hayal gücüne sahip olan ekip çalışanları ile Nox Project iç mimari Antalya alanında kendini oldukça iyi bir şekilde duyurmuştur.

Her proje için kendi özgün fikirlerini ortaya koyan ve bu doğrultu üzerinde yenilikçi çalışmalara imza atarak devamlılık gösterir. iç mimarlık Antalya ofisi olarak tanınsalar da iç mimarlık, duvar kaplama, mimarlık ve 3D görselleştirme üzerine hizmet sağlamaktadırlar. Sizler için her projeye son dokunuşlar ile birlikte hayal edemeyeceğiniz bir görselliğe kavuşturur. Ayrıca Mimari danışmanlığının yapmış olduğu projeler için de sizlere branding desteği de sağlar. Böylece markalarınızın yaratılmasında, projelendirilmesinde, ticari alanda stratejisinin belirlenmesinde gibi birçok konuda en ince ayrıntıya kadar hizmet sağlar. Nox Project olaya daima mimarlık ve markanın ortak bütünsel duruşuyla yaklaşmıştır.

Nox Project Becerileri hakkında

Firma her zaman tecrübe ve beceriye önem vererek bu doğrultu üzerinde ilerleyiş göstermiştir. Yapılan işlerin kalitesi ise edinilen bu tecrübeler sayesinde hiç olmadığı kadar özverili bir şekilde gerçekleşmektedir. Tasarım, mimari ve inşaat alanında oldukça iyi yüzdelere sahip olan firma geniş çaplı düşünme yetisine sahiptir. Böylece markanızın ön plana çıkmasında mimarlığında birleşimini kullanarak oldukça kolay bir şekilde elde edersiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi