GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-07-2021 09:40   Güncelleme : 16-07-2021 09:40

Yapabileceğiniz En İyi Tercih, Novelcon!

Kurulum tarihinden sonraki her dönemde sektörü içerisinde kendini kesin bir şekilde belli eden ve bu belirginliği de yüksek başarısından alan Novelcon, büyük bir firma olmanın yanında teslim edilmesi gereken projeleri içerisinde de oldukça disiplinli bir çalışma yürütmesiyle biliniyor.

Yapabileceğiniz En İyi Tercih, Novelcon!

Kurulum tarihinden sonraki her dönemde sektörü içerisinde kendini kesin bir şekilde belli eden ve bu belirginliği de yüksek başarısından alan Novelcon, büyük bir firma olmanın yanında teslim edilmesi gereken projeleri içerisinde de oldukça disiplinli bir çalışma yürütmesiyle biliniyor. Hatta bu konuda, çalışma prensipleri ile birebir uyum içerisinde ilerleyen firma, sürekli olarak da bu yönde adım atıyor.

İleri teknoloji seçenekleriyle uyum içerisinde yürüttüğü çalışmalara ek olarak kendi çalışanları ve iş ortakları ile de büyük bir düzen sürdürüyor. Profesyonelliği kesinlikle elden bırakmamasının yanında bize sunduğu yüksek hizmet, firmanın da kaderini daha da yükseklere taşıyor. İş güvenliği ve benzeri disiplinlere bir hayli dikkat etmesi de kendi gücünün parçaları arasında yer alıyor.

Novelcon İle Gelen Memnuniyet!

Novelcon, günümüz inşaat malzemelerinden biri olan epoksi ile epoksi zemin kaplama işlemlerinde bir hayli tecrübe sahibidir. Bu kimyasalın uygulama çeşitleri konusunda da oldukça bilgili ve ilerlemeye yöneliktir. Örnek göstermek gerekirse portakal kabuğu epoksi, teras zemin epoksi, havuz zemin epoksi, hastane zemin epoksi, gıda fabrikası epoksi, fabrikalarda epoksi yol çizgisi, epoksi zemin kaplama gibi birçok Farklı uygulama çeşidi ile kendini göstermektedir.

Endüstriyel epoksi kaplama yöntemleri konusunda da bir aylık profesyonel olan firma dönemimizin ihtiyaçlarına da aslında çok net bir kolaylık sağlamaktadır. Çünkü bu uygulama diğer kaplama uygulamalarına göre çok daha estetik bir görüntü sağlamanın yanında hijyen bakımından büyük bir kolaylık olarak görülmektedir. Tercih edilme durumu çok fazladır ve bu yüzden firma aldığı projelerde bu hizmeti sunarken tüm bu detaylara dikkat ederek oldukça özenli bir çalışma yürütmektedir.