Tuğçe’yle Birlikte Bakmadan Gezme

Tuğçe Hanım gezmiş olduğu, gördüğü, yeni keşfettiği birçok yeri, ülkeyi sizlere büyük bir tutku ile birlikte bakmadangezme.com üzerinden görseller ile anlatarak bilgilendiriyor.

Tuğçe’yle Birlikte Bakmadan Gezme
Tuğçe’yle Birlikte Bakmadan Gezme Yeni Kalem

Tuğçe Hanım gezmiş olduğu, gördüğü, yeni keşfettiği birçok yeri, ülkeyi sizlere büyük bir tutku ile birlikte bakmadangezme.com üzerinden görseller ile anlatarak bilgilendiriyor. Ayrıca sizleri gezmeye de bir bakıma teşvik ederek meraklı bir çift göz daha dünyaya kazandırıyor. Gittiği yerlerde rota belirlemekten çok yörenin halkını, geçmişe ait yaşanan hikayeleri dinleyerek gezmeyi daha çok sevdiğini söylemiştir. Ayrıca kendisi sizlerin normal bir sokaktan geçerken fark etmediği birçok detayı fark ettiğini ve bunları da sizlerle paylaştığını belirtmiştir.

Gezip görmüş olduğu şehirlerden biri de Amasya’dır. Amasya gezi rehberi yazısı başlığı altında sizlere birçok bilgiyi fotoğraflarla güçlendirerek anlatmıştır. Ayrıca anlatmış olduğu yerleri normal bir tarihçi ağzıyla değil daha samimi ve içten bir dil kullanarak sizlere yansıtmak istemiştir. Amasya’ya gitmek istiyorsanız veya Amasya’yı oldukça merak ediyorsanız Tuğçe Hanım’ın Amasya gezilecek yerler adlı başlığından harika müzelere ve evlere konuk olabilirsiniz.

Amasya’yı Bilir Kişi İle Keşfedin

Sizler de Tuğçe Hanım gibi Dünyayı ve kendi ülkenizdeki güzellikleri gezmeyi seviyorsanız eğer oldukça doğru bir adrestesiniz. Sizler için güzel bir tur rehberi olan bu yazılar sayesinde kafanız rota ve gezilecek yerler listesi canlanacaktır. Ülkemizin nadide şehirlerinden biri olan Amasya’yı da gezerek keşfetmek istiyorsanız eğer bakmadangezme.com da önce Tuğçe Hanım’ın yazmış olduğu blog yazılarına göz atın. Ardından bir çift göz de siz olarak olaya farklı bakmaya çalışın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi