Lazerle Diş Beyazlatma

Konya diş hekimi olan Muzaffer Altıntaş hastalarının ağız ve diş sağlığı için bütün gereksinimleri sağlayabilecek donanıma sahip bir klinikten hizmet sağlar.

Lazerle Diş Beyazlatma
Lazerle Diş Beyazlatma Yeni Kalem

Konya diş hekimi olan Muzaffer Altıntaş hastalarının ağız ve diş sağlığı için bütün gereksinimleri sağlayabilecek donanıma sahip bir klinikten hizmet sağlar. Yaklaşık 11 senedir Konya Meram Dentium Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğinde çalışma sürdürmektedir. Konya diş estetiği alanında kendini başarılı bir şekilde geliştirmiş olup hastalarına istedikleri estetik gülüşü verebilmektedir. Aynaya baktığınızda kendinizi güzel hissettirecek güzel dişler ve harika gülüşler bu poliklinik içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Aynı zamanda Konya implant tedavisi uygulaması da gerçekleştirerek dişlerinizi yeniden onarıyor. Estetik gülüşlerin öneminden bahsettik. Bu gülüşlerde dişlerin beyazlığı da bir hayli önemlidir. Zamanla tüketilen birçok şeyden dişler beyazlığını kaybeder ve oluşan tabakalar dişleri sarı gösterir. Lazerle diş beyazlatma sisteminde dişlerin üzerine beyazlatma ajanı sürülür. Ardından da lazer ışığı tutulur. Bu ışık seansları 5-10 dakika içerisinde 2-4 sefer uygulanarak tamamlanmış olur. Aynı zamanda diş etiniz için koruma bariyeri uygulamasıyla birlikte ortalama yarım saat ila 1 saat arasında zamanda gerçekleştirilir. Tedavi sonrasında diş yüzeyine flor sürülmesi önerilir.

Lazerle Diş Beyazlatmanın Avantajı

Lazerle diş beyazlatma süreci oldukça kısa bir sürede gerçekleşir. Size zamandır kazandırır. Ancak dişte belli bir hassasiyete sebep de olabilir. Seans sonrası lazerle tekrar biostimülasyon yapılır. Eğer ağrınız sizi çok rahatsız etmiyorsa hassasiyet giderici ürünlerle takviye edebilirsiniz. Böylece sıkıntısız bir şekilde beyazlatma işlemi sonucunda güzel bir gülüş elde edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi