Ankara Asfalt’ın Güvenilir Hizmetleri

Ankara asfalt firmaları arasında kendini başarılı bir şekilde gösterip yükselişe geçen Ankara Asfalt Şirketi tam olarak 2004 yılından beri sizlerle birlikte.

Ankara Asfalt’ın Güvenilir Hizmetleri
Ankara Asfalt’ın Güvenilir Hizmetleri Yeni Kalem

 

Ankara asfalt firmaları arasında kendini başarılı bir şekilde gösterip yükselişe geçen Ankara Asfalt Şirketi tam olarak 2004 yılından beri sizlerle birlikte. Müşterilerine kusursuz ve teknolojiye uygun şartlarda hizmet kalitesi sunmaktadır. Oldukça cömert fiyat politikasıyla da sizleri üzmeden isteklerinizi yerinize getirir. Ayrıca Ankara asfalt müşterilerine istenilen işi değil istenilen işin üstünde teslimat gerçekleştirir. Bunun farkında olan müdavim müşteriler ise yıllardır vazgeçmeden Ankara Asfalt ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma birçok farklı alanda hizmet kalitesi sunmaktadır. Bunlar;

·         Asfalt yollar

·         Fabrika sahası yolları ve otopark asfaltları

·         Kapalı depo alanları ve giriş yolları asfaltı

·         Apartman otoparkları ve kapalı garaj asfalt çalışmaları

·         Satih kaplama

Gibi daha birçok farklı alanda uygulamaları mevcuttur. Olaya sadece asfalt olarak bakmayan firma farklı alanlarda da gördüğünüz üzere hizmet akışı verebilmektedir. Daima talepler doğrultusunda hareket ederek müşterilerinin isteklerine kulak tıkamaz aksine onların istekleriyle birlikte işleri gerçekleştirir.

 Soğuk Asfalt Çalışması Nedir?

Ankara Asfalt Şirketi soğuk asfalt çalışmalarıyla da bir hayli ön plana çıkmıştır. Agrega, yama katkısı, bitüm ile sıcak karışım olarak üretim sağlanır. Daha sonrasında soğutulmasında yığın halinde ya da torba içine yerleştirilerek bozulmadan saklanan bir katkı maddesidir. Bu maddenin zeminde kalma süresi ortalama 6 aydır. Soğuk asfalt çalışmaları kış aylarında sıcak asfalt yapımına uygun olmayan yerlerde yapılmaktadır. Ayrıca kış aylarının geçmesiyle birlikte sıcak asfalt çalışmalarına da devam edilebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi