Tekno Roof Hakkında

Teknik Roof firması 1998 yılında Çanakkale merkez olarak kurulmuştur.

Tekno Roof Hakkında
Tekno Roof Hakkında Yeni Kalem

Teknik Roof firması 1998 yılında Çanakkale merkez olarak kurulmuştur. Günümüzde Türkiye’nin her yerinde çalışmalarını sürdüren firma, alanında en profesyonel bir şekilde ilerlemektedir. Rolling roof sistemlerinin kurulumundan rüzgar kırıcı sistemlerine kadar yeni yaşam alanları oluşturmada önde gelen isimlerden biridir. Sağlam referanslarıyla birlikte firma işini uzman ekip çalışanları ile en iyi şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Şimdiye kadar 465 müşteri ile başarılı şekilde projelerini tamamlayan Teknik Roof, 284 farklı ürün çeşidiyle de projelerinin kapsamının ne kadar geniş olduğunu göstermektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firmanın pek çok farklı alanda hizmeti bulunmaktadır. Bu çalışma alanlarını sizlere aşağıda maddeler halinde sıraladık.

·         Rolling Roof sistemleri

·         Cam balkon sistemleri

·         Isıcamlı sürme sistemleri

·         Rüzgar kırıcı sistemleri

·         Tente pergola

Belirttiğimiz kategorilerde ve çok daha fazla alanda çalışmalarını tam sürat devam ettiren firma, ülke genelinde sağlam bir isme de sahiplik eder.

Rolling Roof Sistemleri

Dünya genelinde hiçbir yerde bulamayacağınız Rolling roof sistemleri ile Teknik Roof firması sayesinde otomatik olarak açılır kapanır tavan sistemi oluşturabilirsiniz. Katlanma ve toplanma hareketleri de açılır tavan özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkar. Her açıdan açıp kapatabileceğiniz paneller sayesinde gün ışığından dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz.

Şık bir görüntü için vazgeçilmez projelerden biri olan Rolling roof sistemi, son dönemlerde fazlasıyla revaç görmektedir. Özellikle de cafe ve restoranlarda bu sistemin kullanılması gün ışığından faydalanma için de oldukça kullanışlıdır. Ayrıca firma bioclimatik sistemlerini de başarılı bir şekilde kurmaktadır.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi