Yemişchi Gifts ile Doğal ve Sağlıklı Hediye Kutuları

Alanında 25 yıldır faaliyet gösteren Yemişchi Gifts, büyümeye devam eden başarılı bir firmadır.

Yemişchi Gifts ile Doğal ve Sağlıklı Hediye Kutuları
Yemişchi Gifts ile Doğal ve Sağlıklı Hediye Kutuları Yeni Kalem

Alanında 25 yıldır faaliyet gösteren Yemişchi Gifts, büyümeye devam eden başarılı bir firmadır. Sevdiklerine özel hediyeler armağan etmek isteyen herkes için farklı konseptlerden oluşan ve yüzlerce çeşit ürünün bir araya gelmesiyle meydana gelen çeşitli konseptleri bulunmaktadır. Sitede bulunan ürünler kuruyemişten kahve çeşitlerine, tamamen doğal kurutulmuş meyvelerden küçük atıştırmalık paketlerine kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Doğal ve sağlıklı hediyeler, özenle seçilmiş badem, ceviz, fındık gibi kuruyemiş paketlerinden; incir, çilek gibi meyvelerin doğal yöntemler ile kurutulmasından oluşturulmuş paketler ile sağlıklı atıştırmalıklar tüketen herkes için harika bir hediye konsepti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında yeni iş hediyeleri, doğum günü hediyeleri gibi farklı özel günler için hazırlanmış konseptler de bulunmaktadır.

Ofise Dönüş ve Motivasyon

Yemişchi Gifts ofise dönüş heyecanınızı da paylaşıyor ve her ofiste ihtiyaç duyulan ürünlerden oluşan harika konsept hediyeler hazırlayarak ofis hayatına dönüş için mükemmel bir hediye seçeneği oluşturuyor. Ofise dönüş hediyesi veya hediyeleri kahvesini kendi demlemeyi sevenler için french press ve yanında harika kahveler bulunan özel konseptler ile ofiste geçen günün çok daha verimli olmasına da yardımcı oluyor.

Herkesin yaşayacağı motivasyon eksikliği zamanlarında ise Yemişchi Gifts motivasyon hediyesi veya hediyeleri ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Domates yetiştirme kiti içeren motivasyon kutusundan kuruyemişli motivasyon kutusuna kadar pek çok farklı seçeneği sizlere sunarak en güzel anlarınızda yanınızda oluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor!
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi
Hortum çatıları uçurdu, asırlık ağaçları da kırdı...Başkan olay yerini inceledi